top of page

"Za głosem serca": Angelica umiera w ramionach José Luisa

W odcinkach 105-109 telenoweli "Za głosem serca": Angelica prosi Jose Luisa o ostatni pocałunek i umiera w jego ramionach. Tomás wręcza Gracieli czek, aby rozdzieliła Josefinę i Dimitria. Emisja w dniach od 28 sierpnia do 1 września 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 105:

Montserrat towarzyszy Nadii podczas wyjazdu do stolicy. Tuż przed zabiegiem podejmuje desperacką próbę odwiedzenia przyjaciółki od zamiaru dokonania aborcji. Ojciec Anselmo domyśla się, że Adolfo go okłamał. Wtedy ten sięga po pistolet i mierzy z niego do księdza.

Emisja w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 106:

Adolfo zanosi Pedrowi pudełko z dowodem wykonanego rozkazu zabicia ojca Anselma. Pedro spotyka się z zaprzyjaźnionym sędzią, by omówić z nim sprawę Alejandra. Insynuuje, że ten jest oszustem i opowiada mu historię jego matki, byłej więźniarki.

Emisja we wtorek 29 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 107:

Montserrat i Alejandro przychodzą pożegnać się z Angéliką. Ona przyjmuje ich w swojej sypialni i prosi, żeby przestali żywić urazę do José Luisa, który ostatecznie chce im tylko pomóc. Angélica prosi José Luisa o ostatni pocałunek i umiera w jego ramionach.

Emisja w środę 30 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 108:

José Luis rozpacza nad ciałem zmarłej żony i wspomina ich wspólnie spędzone chwile. Tomás wręcza Gracieli czek na obiecaną sumę, jaką zgodził się zapłacić w zamian za pomoc w rozdzieleniu Josefiny z jej mężem. Dimitrio nakrywa ich i doznaje szoku.

Emisja w czwartek 31 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 109:

Pedro uderza Víctora, gdy ten wtrąca się do jego kłótni z żoną. Graciela odwiedza José Luisa z zamiarem wypytania go o swoją przyszłość. Jose Luis spelnia ostatnią wolę Angeliki. Po powrocie do domu zostaje aresztowany.

Emisja w piątek 1 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni585 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page