top of page

"Za głosem serca": Esmeralda i Refugio biorą ślub

W odcinkach 100-104 telenoweli "Za głosem serca": Esmeralda i Refugio pobierają się. Alejandro dowiaduje się, że jego adwokat zginął w pożarze. Pedro zleca zabójstwo ojca Anselma. Emisja w dniach od 21 do 25 sierpnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 100:

Ezequiel oznajmia Gracieli, że pragnie poślubić Carlotę i proponuje, że zajmie się utrzymaniem ich obu. Alejandro opuszcza areszt. Pedro zawiadamia Sandra i Fabiolę o uwolnieniu Alejandra. Nakazuje im schować z powrotem do sejfu Alejandra testamenty jego ojca

Emisja w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 101:

Esmeralda i Refugio pobierają się. Refugio złości się, gdy jeden z kolegów z marynarki naśmiewa się z zawodu jego żony. Graciela znęca się psychicznie nad Josefiną. Sandro umawia się z Gracielą w restauracji. Mężczyzna wytyka kobiecie, że jej syn doprowadził Josefinę i jej brata Tomása do bankructwa.

Emisja we wtorek 22 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 102:

Podczas wesela Josefina nakrywa męża na pocałunku z Virginią. Alejandro wyznaje matce, że nie może wyzbyć się zazdrości o José Luisa. Montserrat przychodzi na umówione spotkanie z Angélicą do jej domu. Drzwi otwiera jej José Luis…

Emisja w środę 23 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 103:

Alejandro dowiaduje się od Víctora, że mecenas Cervera zginął w pożarze, a wraz z nim przepadły wszystkie dokumenty. José Luis nie dopuszcza Montserrat do Angéliki. Czyni jej wyrzuty, że wymyśla preteksty, by się z nim widywać.

Emisja w czwartek 24 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 104:

Pedro rozkazuje Adolfowi zabić ojca Anselmo. Żąda także zobaczyć dowód, iż tym razem go nie oszukał. Josefina postanawia zostawić męża.

Emisja w piątek 25 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni561 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page