top of page

"Za głosem serca": Fabiola córką Gracieli?

W odcinkach 135-139 telenoweli "Za głosem serca": Montserrat i José Luis udają się na swój miesiąc miodowy. Alejandro nie może przestać myśleć o tym, że Montserrat znajduje się w ramionach Jose Luisa. Graciela dowiaduje się, że Fabiola może być jej córką. Emisja w dniach od 9 do 13 października 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 135:

Alejandro idzie do domu Montserrat ale spotyka na swojej drodze Gracielę. Graciela okłamuje go, mówiąc, że Montserrat spodziewa się dziecka Jose Luisa. Dimitrio spotyka się z Victorią i jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Nadia żyje.

Emisja w poniedziałek 9 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 136:

Montserrat i José Luis udają się na swój miesiąc miodowy z Lauritiem, synem Montserrat. Alejandro nie może przestać myśleć o tym, że Montserrat znajduje się w ramionach Luisa. Nie daje mu to spokoju i zaczyna planować, jak odebrać Jose Luisowi swoją byłą żonę.

Emisja we wtorek 10 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 137:

Josefina chce przedstawić Rosario kogoś niezwykłego. Kiedy Rosario wchodzi do domu Josefiny, zauważa Victora i nie może uwierzyć, że jednak żyje. Na skutek tej informacji zgadza się na pogodzenie z Alejandrem.

Emisja w środę 11 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 138:

Kedy Montserrat jedzie do pracy w lusterku wstecznym dostrzega Alejandro. Rosario podejrzewa, że José Luis wiedział, że Alejandro nadal żyje lecz mimo tego poślubił Montserrat. Natomiast Adolfo odkrywa przykrą prawdę, że Ezequiel wpędził Marię w nałóg narkotykowy i uczynił z niej swoją kochankę.

Emisja w czwartek 12 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 139:

Graciela prosi Pedro, aby ten pomógł jej uporać się z Fabiolą. Pedro jednak uświadamia Gracieli, że Fabiola, może być córką Benjamina Almonte. Rosario natomiast wymusza na Lauritio powiedzenie prawdy o Victiorii oraz tego co powiedziała Montserrat na temat Alejandro.

Emisja w piątek 13 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni663 wyświetlenia0 komentarzy

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page