top of page

"Za głosem serca": Fabiola popełnia samobójstwo

W odcinkach 175-179 telenoweli "Za głosem serca": Medina daje Fabioli pistolet, aby zabiła Gracielę. Jose Luis zakrada się do domu Alejandra i Montserrat. Fabiola odbiera sobie życie na oczach Gracieli. Emisja w dniach od 4 do 8 grudnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 175:

Kiedy Jose Luis przychodzi zobaczyć swoją córkę, dowiaduje się, że ma mieć na imię Alejandra. Tymczasem Fabiola opuszcza więzienie i spotyka się z Pedro Mediną. Mężczyzna daje jej pistolet i mówi, że Graciela nie zasłużyła, by nadal żyć. Fabiola w przypływie emocji udaje się do niej. Dochodzi do dyskusji, Graciela stara się coś jej wytłumaczyć, jednak Fabiola w rozpaczy posuwa się do strasznego czynu.

Emisja w poniedziałek 4 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 176:

Graciela rozpacza nad Fabiolą, kiedy pojawia się Pedro. Informuje, że to on dał jej broń, ale nie w takim celu... Następnie Pedro wykonuje telefon do Josefiny i grozi, że ją zabije. Sytuację ratuje Adolfo.

Emisja we wtorek 5 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 177:

Montserrat otrzymuje wiadomość, że Graciela jest śmiertelnie chora na raka. Refugio z Dimitriem przyjeżdżają do Jose Luisa i pytają, czy pomoże Pedrowi Medinie.

Emisja w środę 6 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 178:

Niespodziewanie powraca Kevin, który szuka Macaria. Kiedy Dominga pyta kim jest, odpowiada, że synem Macaria. Tymczasem Jose Luis wchodzi do restauracji, gdzie Montserrat je kolację ze swoimi dziećmi. Luis dosiada się do jej stolika i zaczyna się kłótnia. Po wszystkim Alejandro prosi Montserrat, by trzymała się z daleko od Luisa, ponieważ stanowi on dla niej zagrożenie.

Emisja w czwartek 7 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 179:

Pedro żąda od Adolfa, żeby zabił Ezequiela. Tymczasem Adolfo wraca do domu i Josefina wyznaje mu miłość. Jose Luis niezauważony wchodzi do domu Montserrat i widzi, że dziewczyna bierze prysznic.

Emisja w piątek 8 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni486 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page