top of page

"Za głosem serca": Graciela wykrada testament Benjamina

W odcinkach 160-164 telenoweli "Za głosem serca": Monica odkrywa prawdziwą tożsamość Skorpiona. Pedro namawia Jose Luisa, aby wspólnie wyelminowali Alejandra. Graciela wykrada testament Benjamina z mieszkania Marii. Emisja w dniach od 13 do 17 listopada 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 160:

Jose Luis wyznaje Montserrat, że zawarł z jej matką układ i co miesiąc będzie jej płacił. Dziewczyna nie wytrzymuje i wymierza policzek Gracieli, wykrzykując, że kolejny raz ją sprzedała. Monica natomiast wraca do Dimitria i pyta, czy kiedykolwiek wybaczy jej, że go zdradziła.

Emisja w poniedziałek 13 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 161:

Pedro pyta Luisa, kto ma zabić Alejandro. Rosario potwierdza, że jedną z osób, która wskazała Luisowi miejsce przebywania Alejandro była właśnie Maria. Tymczasem Esmeralda odtrąca Refugia i nie pozwala mu zobaczyć się z synem.

Emisja we wtorek 14 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 162:

Graciela kradnie dokument ojca Alejandro, Benjamina. Kiedy Alejandro prosi Marię, żeby oddał jej dokumenty ojca, Maria zdaje sobie sprawę, że papiery zniknęły. Na skutek tego zostaje aresztowana. Natomiast Ezequiel żąda od Monici alibi. Ta mówi, że jedyną osobą, która może potwierdzić jej niewinność jest Admiral Robledo.

Emisja w środę 15 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 163:

Maria chce, by Jose pomógł jej wydostać się z więzienia w zamian za przysługę. Pedro karci Ezequiela, że Maria nadal żyje. Tymczasem Adolfo zabija Monicę w czasie jazdy, ponieważ odkryła, że jego prawdziwe imię to El Alacran.

Emisja w czwartek 16 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 164:

Dimitrio przeżywa traumę, gdy dowiaduje się, że Monica nie żyje. Graciela chce czuwać przy zwłokach dziewczyny, ale Dimitrio każe jej wyjść. Natomiast Jose Luis grozi Pedro Medinie, że ma ważny dokument, który może go zdemaskować.

Emisja w piątek 17 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni891 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page