top of page

"Za głosem serca": José Luis bierze na siebie winę Alejandra

W odcinkach 95-99 telenoweli "Za głosem serca": María wykrada ojcu Anselmowi list, który powierzył mu Alejandro. Adolfo zostaje zmuszony przez Pedra do zabicia Maríi. José Luis osacza Montserrat, by przyznała się, że go kocha. Emisja w dniach od 14 do 18 sierpnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 95:

Montserrat prosi ojca Anselma, żeby powierzył jej list Joaquína i nie oddawał go w ręce José Luisa, który wciąż pała nienawiścią do Alejandra. Kiedy ksiądz zaczyna szukać listu, odkrywa, że go zgubił, a jedyną osobą, która mogła mu go zabrać jest María.

Emisja w poniedziałek 14 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 96:

María zostaje brutalnie pobita przez Pedra, który przychodzi do niej po zwrot listu. José Luis chce zmusić Montserrat do przyznania, że wciąż nie jest jej obojętny. Carlota mówi rodiznie, że poślubi Ezequiela. Dimitrio widzi zdjęcie, które Graciela zrobiła Josefinie.

Emisja we wtorek 15 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 97:

Montserrat policzkuje José Luisa, gdy ten próbuje ją pocałować. María odwiedza Alejandra w więzieniu, żeby wmówić mu, że Montserrat i José Luis widują się po kryjomu i spiskują przeciwko niemu. Pedro rozkazuje Adolfowi zabić Marię. José Luis wyjaśnia kapitanowi Robledo, że Alejandro wpadł w pułapkę i dlatego zgodził się wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Ten uprzedza go, że dopuścił się przestępstwa, za które będzie musiał odpowiedzieć.

Emisja w środę 16 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 98:

Ezequiel wmawia Pedrowi, że Adolfo zabił Maríę, choć naprawdę pozostawiał ją przy życiu, by w przyszłości pomogła mu go pogrążyć. Pedro jest wdzięczny Adolfowi za okazaną mu lojalność i postanawia mianować go swoją prawą ręką.

Emisja w czwartek 17 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 99:

Montserrat prosi kapitana Robledo, żeby prześwietlił Pedra Medinę. Zdradza mu także, że Joaquín Aréchiga napisał przed śmiercią list, który dostał się w ręce Maríi, a następnie został spalony przez Pedra lub José Luisa. Sandro wręcza Pedrowi dwa testamenty Benjamína Almontego wykradzione przez Fabiolę. Pedro wpada w złości, gdy kapitan Robledo oznajmia mu, że Alejandro zostanie zwolniony z aresztu.

Emisja w piątek 18 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni668 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page