top of page

"Za głosem serca": José Luis nakrywa Montserrat i Alejandra

W odcinkach 155-159 telenoweli "Za głosem serca": Maria strzela do Sandra. Jose Luis nakrywa Montserrat i Alejandra w hotelu. Wkrótce Alejandro zostaje aresztowany. Emisja w dniach od 6 do 10 listopada 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 155:

Alejandro odbywa poważną rozmowę z Marią i wyznaje, że kiedyś kochał ją jak siostrę, a teraz nie żywi wobec niej żadnych uczuć. Stąd też nie spełni jej żądania wspólnej nocy. Kiedy wraca do Montserrat, przeprasza ją i deklaruje, że będzie ojcem dla noszonego przez nią dziecka. W tym samym czasie dochodzi do kłótni między Sandro i Marią. Ta w przypływie gniewu zabija go…

Emisja w poniedziałek 6 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 156:

Maria mając złamane serce wyznaje Jose Luisowi, że Alejandro żyje i potajemnie widuje się z Montserrat. Kiedy José Luis wchodzi do hotelu, w którym przebywa jego żona z Alejandro, nakrywa ich razem.

Emisja we wtorek 7 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 157:

Dochodzi do burzliwej dyskusji między Luisem a Montserrat, który oskarża ją o zdradę. Dziewczyna wyznaje, że kocha go, ale nie tak bardzo jak Alejandro. Jose Luis jest bardzo zasmucony.

Emisja w środę 8 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 158:

José Luis przychodzi do domu Josefiny z policją, aby aresztować Alejandro. Tymczasem Monica zdaje sobie sprawę, że Dimitrio sypiał z Josefiną. Gdy dowiaduje się o tym Ezequiel poleca Luisowi uwolnić Alejandro i poczekać aż Pedro Medina go zniszczy. Jose przystaje na jego propozycję.

Emisja w czwartek 9 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 159:

Montserrat prosi Jose Luisa by uwolnił Alejandro, a w zamian za to ona od niego odejdzie. W tym samym czasie Josefina wyznaje Adolfo, że oddała się Dimitriowi. W przypływie złości Monica prosi Refugio, by się z nią kochał.

Emisja w piątek 10 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni1062 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page