top of page

"Za głosem serca": María podaje Alejandrowi truciznę

W odcinkach 185-189 telenoweli "Za głosem serca": Maria podaje Alejandrowi truciznę. Sama także ją wypija. Refugio poznaje prawdziwą tożsamość Scorpiona. Emisja w dniach od 18 do 22 grudnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 185:

Amelia próbuje chronić Jose Luisa i przekazać mu przez telefon, że grozi mu niebezpieczeństwo, ale Pedro łapie ją i obezwładnia. Natomiast Maria upodabnia się do Montserrat i mierzy do niej pistoletem, ale przed Marią ratuje ją Adolfo.

Emisja w poniedziałek 18 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 186:

Refugio grozi Erikowi, że powie Esmeraldzie prawdę o jego przeszłości. Natomiast Maria wraca do hacjendy Almonte, by otruć Alejandro. Kiedy mężczyzna ją spostrzega jest zaskoczony, ale gotowy do rozmowy. Maria podaje mu truciznę, którą również sama wypija.

Emisja we wtorek 19 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 187:

Jose Luis informuje Montserrat, że nie odda jej córki z powrotem. Refugio dzwoni do Dimitria i przekazuje mu, że sekretarka Ezequiela zostawiła dla niego kopertę na wypadek jego śmierci. Adolfo przysłuchuje się rozmowie.

Emisja w środę 20 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 188:

Alejandro pyta Pedra, co chciałby w zamian za informację, gdzie przebywa Jose Luis. Pedro stwierdza, że chce śmierci Victora i to by mu wystarczyło w ramach przysługi. Jednak Alejandro odrzuca to rozwiązanie. Tymczasem Esmeralda przekazuje Refugiemu list, który Ezequiel mu zostawił i odkrywa tożsamość jednej z osób.

Emisja w czwartek 21 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 189:

Esmeralda wchodzi i spostrzega Refugia bliskiego śmierci, który próbuje powiedzieć jej kim jest Alacran. Dzwoni telefon. Jose Luis dzwoni do Refugia, ale podnosi Esmeralda i informuje, że Refugio nie żyje.

Emisja w piątek 22 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni1017 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page