top of page

"Za głosem serca": Montserrat dowiaduje się, że ma siostrę

W odcinkach 165-169 telenoweli "Za głosem serca": Adolfo odbiera życie Pedrowi. Fabiola odkrywa, kto jest jej matką. José Luis prosi Rosario, żeby wyprowadziła się z domu. Emisja w dniach od 20 do 24 listopada 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 165:

Maria prosi Adolfo, żeby pomógł jej odzyskać testament Benjamina i dowody na morderstwo Sandro, które ukradła jej Graciela. Adolfo chcąc spełnić jej prośbę czeka na Gracielę w jej domu i grozi, że ją zabije, jeśli nie odda mu rzeczonych dokumentów. Tymczasem Amelia prosi Pedra, aby jej zaufał i ten zgadza się, aby została w jego domu.

Emisja w poniedziałek 20 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 166:

Graciela przyjeżdża po Fabiolę i odkrywa, że jest pijana. Prosi ją, by wytłumaczyła jej o co chodzi. Kobiety jadą do mieszkania Amelii, w którym Graciela żąda wyjaśnień, kim naprawdę jest Fabiola. W tym samym czasie Adolfo przyjeżdża do domu Pedra i tam zabija go, strzelając mu prosto w serce.

Emisja we wtorek 21 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 167:

Jose Luis pomaga Marii wyjść z więzienia. W dowód wdzięczności dziewczyna próbuje go uwieść, ale on odrzuca jej propozycję. W końcu Montserrat udaje się też odzyskać testament ojca Alejandro, Benjamina. Graciela prosi, by córka jej wybaczyła i wyznaje, że Fabiola to siostra Montserrat. Dochodzi również do ostrej wymiany zdań między Admirałem Robledo i Ezequielem.

Emisja w środę 22 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 168:

Admirał Robledo daje Ezequielowi dokument potwierdzający jego alibi. Montserrat wyznaje Dimitriemu i Alejandro, że Fabiola jest jej siostrą przyrodnią. Natomiast Fabiola bardzo się cieszy na myśl o rozpoczęciu nowego życia z Gracielą i rozpoczyna pakowanie.

Emisja w czwartek 23 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 169:

Graciela wyrusza w podróż sama i pozostawia Fabiolę bez grosza przy duszy. Tymczasem Amelia informuje Gracielę, kim naprawdę jest Fabiola. José Luis wyrzuca Rosario ze swojego domu, ponieważ nie chce, aby dłużej manipulowała jego żoną. Maria natomiast kontynuuje swoje intrygi w stosunku do Luisa.

Emisja w piątek 24 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni864 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentarer


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page