top of page

"Za głosem serca": Montserrat rodzi syna. Maria próbuje zabić rywalkę

W odcinkach 60-64 telenoweli "Za głosem serca": Angelica i Jose Luis biorą ślub. Maria podejmuje próbę zabicia Montserrat. Emisja w dniach od 26 do 30 czerwca 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 60:

Rosario prosi Víctora o osobiste dostarczenie do rąk Alejandra napisanego przez nią listu. On jednak podrzuca list do gabinetu przyjaciela pod jego obecność. Angélica i José Luis pobierają się. Uroczystość jest zagrożona z powodu Joaquína, który pojawia się w oddali i mierzy z broni do pana młodego. Refugio powstrzymuje mężczyznę przed popełnieniem zbrodni i nakazuje mu odejść. Amelia prosi zięcia, żeby dbał o jej córkę i dzwonił, jeśli będzie się działo coś niedobrego. Państwo młodzi wyjeżdżają w podróż poślubną.


Adolfo przynosi Dimitriowi dwa bilety lotnicze do Brazylii i namawia go do wyjazdu. Dimitrio przypomina sobie, jak obiecał ojcu, że ożeni się z Josefiną. Postanawia dotrzymać danego słowa i odrzuca propozycję przyjaciela. W rezydencji Josefiny zbierają się goście zaproszeni na ślub. Panna młoda denerwuje się z powodu spóźnienia Dimitria. Jest skłonna anulować ceremonii, gdy pan młody pojawia się w ostatniej chwili.


Po ślubie Tomás oświadcza szwagrowi, że każdego miesiąca on i jego żona otrzymają stałą sumę pieniędzy do wspólnego wykorzystania. Uprzedza go, że nie dobierze się do majątku Josefiny, albowiem ta zrzekła się go. Dimitrio wpada w złość i odwołuje podróż poślubną. Montserrat odczuwa pierwsze oznaki ciąży. Po długiej podróży Alejandro i María wracają na hacjendę. Alejandro zagląda do swojego gabinetu i przystępuje do przeglądania korespondencji…

Emisja w poniedziałek 26 czerwca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 61:

María czyta, a potem drze list napisany przez Montserrat do Alejandra. Joaquín zamierza powiedzieć Alejandrowi, gdzie ukrył się José Luis Álvarez. María planuje definitywnie zlikwidować swoją rywalkę i sięga po broń. Ojciec Anselmo uprzedza dziewczynę, że Alejandro ją rzuci, jak tylko upewni się, że dziecko Montserrat jest jego.


Graciela jest zaskoczona wiadomością o rozstaniu Amelii i Joaquína, a jeszcze bardziej o ślubie José Luisa z Angéliką. Ezequiel prosi Pedra o zgodę na zalecanie się do Esmeraldy. On daje mu ją i dodaje, że domniemana kochanka już go nie interesuje. Esmeralda wypomina Nadii, że Pedro pobił ją z jej winy. José Luis i Angélica znajdują szczęście w nowym domu. Ona chce przepisać cały swój majątek na nazwisko męża.


Dimitrio pakuje swoje rzeczy i opuszcza Josefinę. Matka na próżno namawia go na powrót do żony. Montserrat cieszy się na myśl o zbliżających się narodzinach jej pierworodnego dziecka. Ezequiel zwraca się do Refugia z zaskakującą propozycją…

Emisja we wtorek 27 czerwca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 62:

Adolfo naśmiewa się z Dimitria, że jego męskość zawiodła w kontaktach z Josefiną. Radzi przyjacielowi, żeby następnym razem lepiej się postarał, jeśli chce wciąż marzy o pieniądzach swojej żonki. Josefina i Nadia obdarowują Montserrat prezentami dla jej przyszłego dziecka. Montserrat oznajmia matce i ciotce, że wystąpiła o rozwód z mężem i zrezygnowała zarówno z prawa do jego majątku, jak i nazwiska dla dziecka. Graciela wpada w złość i namawia Carlotę, żeby przemówiła jej do rozsądku. Sama tymczasem zamierza porozmawiać z Alejandrem.


Dimitrio po raz drugi zawodzi w kontaktach intymnych z Josefiną. Rozgniewany ucieka się do szantażu, by wyciągnąć od niej pieniądze, lecz ona odmawia, wytykając mu jego impotencję. Esmeralda nie zostaje wpuszczona do pracy z polecenia Ezequiela. Kobieta lamentuje nad faktem, że została zwolniona. Refugio proponuje jej, żeby zajęła się tym, co potrafi najlepiej i udzielała lekcji tańca. Ona postanawia wpierw rozmówić się z Ezequielem. Ten z kolei zdradza jej, że wyświadczył przysługę swojemu kuzynowi.


María podpowiada Alejandrowi, żeby przeszukał dom byłego zarządcy. Mężczyzna reaguje gniewem, gdy obok zdjęcia Montserrat znajduje jej bieliznę. María wykorzystuje okazję, by namówić go do rozwodu z żoną i obiecuje, że obdaruje go dziećmi. Alejandro kontaktuje się ze swoim adwokatem, by wszcząć postępowanie rozwodowe, gdy pojawia się adwokat Montserrat z takim samym zadaniem. Kiedy dowiaduje się, że żona chce go pozbawić prawa do dziecka, odmawia podpisania dokumentów. Macario i ojciec Anselmo uświadamiają Alejandra, że wciąż kocha żonę i namawiają do spotkania z Montserrat, zanim będzie na to za późno. Pierwsza konfrontacja Gracieli z Maríą nie okazuje się przyjemna dla tej drugiej…

Emisja w środę 28 czerwca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 63:

Graciela uprzedza Alejandra, że wkrótce narodzi się jego potomek i powinien przyjechać do Agua Azul, by rozwiać swoje wątpliwości co do ojcostwa, albowiem może stracić połowę majątku. María usiłuje wymusić na nim obietnicę, że nie zbliży się do żony, ale nie udaje jej się. Dominga informuje zawczasu Maríę, że Alejandro pozbędzie się jej, jak tylko dziecko Montserrat przyjdzie na świat. Macario uświadamia Alejandra, że z własnej winy może zgotować synowi taki sam los, jakim uraczył go Benjamín.


Angélica spotyka podczas spaceru Montserrat. Kobiety składają sobie wzajemnie gratulacje. Virginia i Dimitrio umawiają się po kryjomu w bibliotece. Virginia wręcza mu czek, nie podejrzewając, że jemu zależy wyłącznie na jej pieniądzach. José Luis symuluje brak zainteresowania, gdy żona opowiada mu o spotkaniu z Montserrat. Esmeralda prowokuje narzeczonego i odstawia taniec przed marynarzami. Refugio próbuje ją wyprowadzić, ale ona urządza mu awanturę – wytyka mu, że nie akceptuje jej taką, jaka jest. Ezequiel próbuje wykorzystać ich kłótnię, by zyskać w oczach Esmeraldy.


Adolfo proponuje Josefinie, żeby wzbudziła zazdrość u męża, a wtedy ten zacznie ją szanować. María podejmuje próbę zabicia Montserrat. Przeszkadza jej Víctor, który spieszy ciężarnej kobiecie z pomocą, gdy dostaje bóle porodowe. Montserrat zostaje odwieziona do szpitala…

Emisja w czwartek 29 czerwca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 64:

Josefina próbuje skontaktować się telefonicznie z mężem, żeby powiedzieć mu o narodzinach dziecka Montserrat, ale on nie odbiera – jest zajęty Virginią. Rosario prosi Carlotę, żeby napisała list do ojca Anselma, a być może ten przekona Alejandra do złożenia wizyty żonie i synowi. Nadia nalega, żeby Víctor zachował do niej dystans, bo nie chce narobić sobie problemów z mężem.


Angélica podejrzewa, że między Montserrat i Alejandrem nie układa się najlepiej. José Luis przeczuwa, że Montserrat go okłamała w sprawie Alejandra, żeby mógł poślubić Angélikę. Montserrat mówi Rosario, że jest dumna z takiej teściowej jak ona i obiecuje dochować sekretu. Víctor próbuje zawiadomić Alejandra o narodzinach syna, lecz María skutecznie mu to uniemożliwia. Udaje się to jednak Gracieli. Niestety, Alejandro nie okazuje zainteresowania dzieckiem.


Mija kilka dni. Angélica składa wizytę Montserrat, żeby nakłonić ją do szczerej rozmowy, ale ona ukrywa przed nią prawdę i życzy jej szczęścia u boku męża. Rozradowany ojciec Anselmo przychodzi do Alejandra, by złożyć mu życzenia z okazji narodzin syna. Ten próbuje unikać tematu. Niespodziewanie pojawia się Joaquín i oznajmia Alejandrowi, że José Luis wziął ślub z jego córką, a po jej śmierci zagarnie całą fortunę. Alejandro dochodzi do wniosku, że Montserrat celowo zrezygnowała z jego pieniędzy, gdyż u boku José Luisa będzie ich miała w nadmiarze.

Emisja w piątek 30 czerwca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni2895 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page