top of page

"Za głosem serca": Montserrat spodziewa się dziecka

W odcinkach 150-154 telenoweli "Za głosem serca": Sandro śledzi Maríę i wykrada jej testament Benjamina. Montserrat ucieka z Alejandrem. Wkrótce odkrywa, że spodziewa się dziecka Jose Luisa. Emisja w dniach od 30 października do 3 listopada 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 150:

Montserrat wyznaje Carlocie, że Alejandro żyje i prosi ją o pomoc w sprzedaży swojego domu. Tymczasem Luis wraca do domu, słyszy ich konwersację i oferuje, że on może od niej odkupić dom. Między Sandro i Marią dochodzi do kłótni.

Emisja w poniedziałek 30 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 151:

Sandro proponuje Gracieli, aby z góry zapłaciła za odzyskanie ostatniej woli Benjamina i uwiodła go. Graciela oddaje się Sandro, niestety niespodziewanie wraca Dimitrio i odnajduje ich razem. Tymczasem Montserrat musi powiedzieć Marii, że ta nigdy nie będzie z Alejandro, ponieważ nie jest jego miłością życia.

Emisja we wtorek 31 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 152:

Montserrat spotyka się z Alejandro i doradza mu, by zgodził się na propozycję Marii i spędził z nią jedną noc, za cenę ich wspólnego szczęścia. Graciela pyta Fabiolę, dlaczego chce odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Ona odpowiada, że chce być po prostu kochana.

Emisja w środę 1 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 153:

Jose Luis odkrywa, że Montserrat uciekła. Niestety szczęście kochanków nie trwa długo, ponieważ dziewczyna odkrywa, że jest w ciąży z Luisem. Alejandro żąda, aby usunęła ciążę, jednak ona odmawia.

Emisja w czwartek 2 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 154:

Rosaria doradza Alejandro, by zareagował szybko na zaistniałą sytuację, bo inaczej straci Montserrat. Tymczasem Alejandro zgadza się, by spędzić noc z Marią w zamian za zwrot testamentu Benjamina. José Luis odkrywa, że jego żona jest w ciąży i chce wiedzieć z kim planowała ucieczkę. Dziewczyna kłamie, że samotnie.

Emisja w piątek 3 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni1168 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page