top of page

"Za głosem serca": Montserrat wychodzi za Jose Luisa

W odcinkach 130-134 telenoweli "Za głosem serca": Alejandro wraca do Agua Azul i widzi, jak Montserrat wychodzi z kościoła po ślubie z Jose Luisem. Emisja w dniach od 2 do 6 października 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 130:

Jose Luis prosi Gracielę, by nie mówiła Montserrat, że Alejandro żyje. Maria ucieka z domu Adolfo i znajduje ją sutener. Adolfo zabija sutenera i zabiera z powrotem Marię. Pedro spotyka się z Nadią i ma do niej pretensje, że Victoria nie traktuje go jak swojego ojca. Pedro mówi Nadii, że zabił Victora. Montserrat mówi Rosario i Carlocie, że za 10 dni wychodzi za mąż.

Emisja w poniedziałek 2 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 131:

Amelia mówi Fabioli o ślubie Montserrat i Jose Luisa i jest ona bardzo zazdrosna. Rosario nie może powstrzymać łez, gdy obserwuje przygotowania Montserrat do uroczystości. Montserrat wspomina swój ślub z Alejandro. Alejandro i Victor wracają z Argentyny do Agua Azul.

Emisja we wtorek 3 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 132:

Jose Luis prosi Laurito, by nie wspominał nic o dziewczynie imieniem Victoria, która powiedziała mu, że Alejandro żyje. Fabiola grozi Gracieli bronią, gdyż nie chce pozwolić, aby ta przejęła jej majątek. Montserrat wychodzi za mąż za Jose Luisa. Alejandro wraca do Agua Azul i widzi, jak Montserrat wychodzi z kościoła po ślubie z Jose Luisem.

Emisja w środę 4 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 133:

Alejandro prosi Victora, by przekazał Josefinie list dla Montserrat. W liście Alejandro prosi ukochaną, by spotkali się na plaży - tam, gdzie się poznali. Jose Luis ma pretensje do Montserrat, że do ślubu z nim założyła tę samą suknię, co do ślubu z Alejandro. Montserrat znika z przyjęcia weselnego.

Emisja w czwartek 5 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 134:

Fabiola wyznaje Montserrat, że Graciela zniszczyła Alejandro, by dostać jego część majątku. Pedro kończy swój związek z Amelią, ponieważ wróciła Nadia. Jose Luis zdaje sobie sprawę, że Montserrat uciekła z wesela i wyrzuca wszystkich gości z przyjęcia. Czeka na ukochaną i gdy ta wraca, jest bardzo na nią zły.

Emisja w piątek 5 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni717 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV