top of page

"Za głosem serca": Pedro porywa Montserrat

W odcinkach 190-194 telenoweli "Za głosem serca": Dimitrio odkrywa, kto jest tajemniczym Skorpionem. Graciela wyznaje księdzu, że tylko udaje chorobę. Pedro Medina porywa Montserrat. Emisja w dniach od 25 do 29 grudnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 190:

Jose Luis fantazjuje o Angelice i w trakcie marzeń zdaje sobie sprawę, że już nie kocha Montserrat. W przypływie emocji dzwoni do Montserrat i mówi, że wycofuje się z procesu sądowego w walce o prawa opieki nad Rominą. Tymczasem Victor wyznaje Nadii, że uratował życie Pedra, a jej brat jest Skorpionem.

Emisja w poniedziałek 25 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 191:

Jose Luis odbywa poważną rozmowę z Alejandro i Montserrat. Mężczyzna wyznaje, że nie kocha już Montserrat, a zakochanej parze życzy szczęścia na nowej drodze życia. Tymczasem Rosario wchodzi do pokoju Gracieli i widzi, że kobieta zamiast na wózku inwalidzkim siedzi na łóżku. Podejrzewa, że Graciela jest chora psychicznie.

Emisja we wtorek 26 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 192:

Graciela składa odwiedziny Josefinie i informuje ją, że nie zgadza się na jej ślub z Adolfo do czasu aż nie będzie mieć pewności, że jej syn Dimitrio jest szczęśliwy. W tym samym czasie Nadia szczerze rozmawia z Adolfo, o tym czy to on jest Skorpionem. Mężczyzna boi się wyznać prawdę, ale uważa, że Josefina na to zasługuje.

Emisja w środę 27 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 193:

Dimitrio odkrywa prawdziwą tożsamość Adolfo. Między mężczyznami dochodzi do konfrontacji i Dimitrio nie rozumie, dlaczego Adolfo kłamie. Skorpion szuka pomocy i chce uciec z Pedro helikopterem, ale ten go zdradza.

Emisja w czwartek 28 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 194:

Graciela wyznaje w czasie spowiedzi Ojcu Anzelmowi, że nie jest niepełnosprawna i tylko symulowała. Pedro chce się zemścić na Montserrat i Alejandro, dlatego łapie dziewczynę i zamyka w szczelnym, przezroczystym pomieszczeniu, które stopniowo zaczyna napełniać się wodą. Mężczyzna dzwoni do Alejandro i informuje go, że jest w posiadaniu Monserrat i kobieta wkrótce utonie.

Emisja w piątek 29 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni1062 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page