top of page

"Za głosem serca": Pedro zmusza Joaquina do samobójstwa

W odcinkach 90-94 telenoweli "Za głosem serca": Pedro nie zgadza się, by Joaquín opuścił więzienie i zobaczył się z umierającą córką. Wkrótce Alejandro znajduje mężczyznę powieszonego w więziennej celi. Emisja w dniach od 7 do 11 sierpnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 90:

Dimitrio z dumą oznajmia matce i ciotce, że wstąpił do marynarki wojennej. Pedro próbuje zmusić Alejandra, żeby przyznał się do uprawy narkotyków. Stan zdrowia Angéliki pogarsza się. José Luis ratuje jej życie, odwożąc ją na czas do szpitala.

Emisja w poniedziałek 7 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 91:

Adolfo porywa Virginię, żeby zmusić Joaquína do zeznawania przeciwko Alejandrowi. Angélica błaga José Luisa, żeby zabrał ją ze szpitala i pozwolił jej umrzeć w domu. Pedro nie zgadza się, by Joaquín opuścił więzienie i zobaczył się z umierającą córką.

Emisja we wtorek 8 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 92:

Alejandro ma żal do Joaquína, że uległ szantażom Pedra i obarczył go winą za coś, czego nie zrobił. Carlota mówi Montserrat, że zdaniem Ezequiela to José Luis chce zniszczyć Alejandra z pomocą Pedra. Alejandro znajduje powieszonego w celi Joaquina.

Emisja w środę 9 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 93:

Alejandro prosi Dimitria, żeby wezwał do niego José Luisa, bo chce mu przekazać list napisany przez Joaquína, w którym ten wskazuje swojego jedynego wspólnika. Pedro rozkazuje Ezequielowi odnaleźć list, jaki napisał Joaquín zanim odebrał sobie życie.

Emisja w czwartek 10 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 94:

Montserrat otrzymuje zgodę na widzenie z Alejandrem. Pedro i Nadia przychodzą na czuwanie przy Joaquínie. Angélica obwinia Pedra o śmierć ojca.

Emisja w piątek 11 sierpnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni344 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page