top of page

"Za głosem serca": Plan ucieczki

W odcinkach 145-149 telenoweli "Za głosem serca": Alejandro i Montserrat szykują wspólną ucieczkę. Maria chce się oddać Alejandrowi w zamian za przekazanie testamentu Benjamina. Emisja w dniach od 23 do 27 października 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 145:

Graciela nakrywa całujących się Montserrat i Alejandro. Montserrat jest gotowa zapłacić Garcieli, aby ta nie zdradziła ich tajemnicy. Rosario natomiast podsłuchuje rozmowę José Luisa z Amelią, w czasie której dowiaduje się, że mężczyzna wiedział o śpiączce Alejandro zanim poślubił Montserrat.

Emisja w poniedziałek 23 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 146:

José Luis orientuje się, że Alejandro opuścił szpital, w którym leżał. W przypływie emocji Montserrat zarzuca swojemu mężowi, że nie poinformował jej o śpiączce Alejandro. Natomiast Luis chce wiedzieć, czy jego rywal naprawdę odzyskał przytomność i gdzie teraz się znajduje.

Emisja we wtorek 24 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 147:

Montserrat i Alejandro zdają sobie sprawę, że w tej sytuacji jedynym wyjściem jest ucieczka. Kiedy dziewczyna wraca późnym wieczorem, Luis chce wiedzieć, gdzie i z kim była, ale Montserrat nie ma zamiaru niczego mu wyjaśniać. W tym samym czasie Sandro przekazuje Marii, że Graciela jej szukała.

Emisja w środę 25 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 148:

Maria grozi Gracieli, że powie Alejandro o jej niecnym czynie otrucia Benjamina Almonte. Tymczasem José Luis szuka Josefiny, a zamiast tego znajduje w jej domu swojego konkurenta.

Emisja w czwartek 26 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 149:

Alejandro spotyka się z Marią, która chce mu się oddać w zamian za przekazanie testamentu Benjamina. Natomiast José Luis przychodzi do sypialni Montserrat i próbuje zmusić ją do czegoś, na co dziewczyna nie ma ochoty.

Emisja w piątek 27 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni692 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page