top of page

"Za głosem serca": To, co życie mi ukradło

W odcinkach 195-197 telenoweli "Za głosem serca": Alejandro, José Luis i Dimitrio spieszą na ratunek Montserrat. Sekret Gracieli wychodzi na jaw. Wkrótce dochodzi do ostatecznej konfrontacji z Pedrem Mediną. Emisja w dniach od 1 do 3 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 195:

Kiedy Pedro wchodzi do domu Alejandra, spotyka Victora, który prosi go o wyjaśnienie, co się stało z Gracielą. W tym samym momencie kobieta wchodzi do domu i informuje Victora, że Pedro wywiązał się ze złożonej jej obietnicy i wygrywa. Z przykrością stwierdza też, że skoro Victor poznał jej tajemnicę to nie może dłużej żyć.

Emisja w poniedziałek 1 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 196:

Victor cudem odzyskuje przytomność i udaje się porozmawiać z Alejandro, Montserrat i Dimitrio. Informuje ich, że jedyną osobą, która do niego strzelała była Graciela, ponieważ współpracuje ona z Pedro Mediną. Kłótnia między Montserrat i Dimitrio a ich matką jest burzliwa. Rodzeństwo obiecuje, że wyśle ją do więzienia za współudział w zabójstwie.

Emisja we wtorek 2 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 197:

Jose Luis i Alejandro udają się do Pedro, który więzi Rominę oraz Lauritio. Między mężczyznami dochodzi do bójki, w której pierwszy upada Alejandro. Jose nie może jednak mu pomóc, bo w jego rękach jest życie Rominy i Lauritio. Pedro każe mu wybierać, które z nich przeżyje. W tym momencie Pedro odpala zapalniki bomb i Jose ma minutę na uratowanie dzieci. Szaleniec chce uciec z miejsca przestępstwa, ale Dimitrio zakuwa go w kajdanki i umieszcza w więzieniu. Natomiast Alejandro przybywa do Montserrat, by pokazać dziewczynie, że żyje. Montserrat rzuca się w ramiona ukochanego i wyznaje, że jest w ciąży.

Emisja w środę 3 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+

Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni700 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page