top of page

"Zbuntowany anioł" – Odcinki 1-5: Pierwsze spotkanie

W odcinkach 1-5 telenoweli "Zbuntowany anioł": Milagros rozpoczyna pracę służącej w rezydencji rodziny DiCarlo. Dziewczyna jest zaskoczona widokiem Ivo, który kilka dni wcześniej pocałował ją na ulicy. Mili i Lina wymykają się na dyskotekę. Emisja w dniach od 1 do 5 lutego 2021 roku o godz. 11:00 w TV Puls.

ODCINEK 1:

Milagros właśnie kończy 18 lat i musi opuścić klasztor. Federico nie jest w najlepszych relacjach ze swoją żoną. Milagros i Gloria uciekają z klasztoru na dyskotekę. Milagros przykuwa uwagę Ivo. Problemy zaczynają się kiedy dziewczęta wracają do klasztoru. Ivo idzie na mecz piłki nożnej i kupuje tam lemoniadę od Cholito. Angelica i Bernardo rozmawiają o Rosario i jej dziecku. Ivo znów spotyka Milagros.

Emisja w poniedziałek 1 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 2:

Ivo idzie do więzienia. Wyciąga go z niego Andrea. Ivo zastawia pułapkę na Milagros. Milagros decyduje się śpiewać w kościelnym chórze. Ivo upokarza ją w biurze. Ucieka i zostaje potrącona przez samochód Federico. Nie chce by jej pomógł. Mialgros i Gloria rozkręcają nowy biznes.

Emisja we wtorek 2 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 3:

Ivo całuje Milagros. Matka Przełożona i Manuel mówią Milagros, że dostała pracę w willi. Żegna się więc z Glorią. Luisa przedstawia Mili Angelice. Ivo rozmawia ze swoją babcią. Mili zaprzyjaźnia się z Liną.

Emisja w środę 3 lutego o godz. 22:00 w TV Puls


ODCINEK 4:

Mili chce świętować urodziny Liny i zorganizować z tej okazji kolację. Ivo próbuje pocałować Milagros. Ivo opowiada Pablo o dziewczynie, którą poznał. Mili i Lina idą na dyskotekę i spotykają tam Ivo.

Emisja w czwartek 4 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 5:

Mil boi się włóczęgi. Rocky zostaje oskarżony o kradzież pół miliona dolarów i ucieczkę. Mili i Lina prowadzą bardzo opłacalny bizes. Ivo odkrywa, że Rocky jednak nie jest winny. Angelica opowiada Mili historię Rosario i jej dziecka.

Emisja w piątek 5 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


"Zbuntowany anioł" (Muñeca brava), telenowela, Argentyna, 1998/1999; Reżyseria: Hernán Abrahamnsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Arturo Maly, Fernanda Mistral, Verónica Vieyra, Lydia Lamaison, Norberto Díaz, Segundo Cernadas i inni.384 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page