top of page

"Zbuntowany anioł" – Odcinki 10-14: Milagros poznaje Pabla

W odcinkach 10-14 telenoweli "Zbuntowany anioł": Ojciec Manuel mówi Angelice, że odnalazł jej wnuczkę. Milagros odkrywa, co znajduje się za drzwiami sekretnego pokoju. Ojciec Manuel jest przerażony, że Milagros mogła się zakochać we własnym bracie. Emisja od 15 do 19 lutego 2021 roku o godz. 11:00 w TV Puls.

ODCINEK 10:

Milagros cierpi przez przegraną w zakładzie z Ivo. Teraz knuje zemstę. Federico składa Andrei propozycję nie do zaakceptowania. Mili idzie do klasztoru i wraca z siostrą Chubby. Milagros przyjmuje zaproszenie Ivo, jednak to ona wybiera miejsce na randkę. Ostatecznie, wystawia Ivo do wiatru.

Emisja w poniedziałek 15 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 11:

Ivo czuje się upokorzony przez zasadzkę Milagros. Siostra Chubby stara się pomóc Mili. Bobby świętuje wygraną w zakładzie. Ivo i Mili ponownie spotykają się na dyskotece. Siostra Chubby mówi matce przełożonej, że wydaje jej się, że odnalazła matkę Mili. Victoria dowiaduje się, że została modelką. Ivo chce zwolnić Milagros, jednak Angelica ma dla niej inny plan. Ojciec Manuel mówi Angelice, że znalazł jej wnuczkę.

Emisja we wtorek 16 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 12:

Angelica pyta Manueal, o to kim jest jej wnuczka. Jest bardzo poruszona. Manuel mówi Luisie, o tym co zamierza powiedzieć Angelice. Luisa mówi mu, że jeśli powie Angelice prawdę, ucierpi na tym cała rodzina. Bobby i Ivo kłócą się z powodu Mili.Milagros chce się dowiedzieć co kryje się za drzwiami pokoju Pablo. Kradnie klucz i włamuje się do środka. Luisa składa wizytę Alfredo. Milagros dokonuje zaskakującego odkrycia.

Emisja w środę 17 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 13:

Milagros jest zszokowana tym, co dzieje się za drzwiami pokoju Pablo. Angelica mówi Milagros o przeszłości Pablo. Ivo wdaje się w kłótnię z ojcem i odchodzi z firmy. Ojciec Manuel odkrywa, że Milagros może być zakochana w swoim „bracie”. Matka przełożona jest przerażona, gdy słyszy o odkryciu ojca Manuela. Ivo przeprasza Milagros. Luisa całuje Alfredo. Ojciec Manuel rozmawia z Milagros.

Emisja w czwartek 18 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 14:

Żart Mili wprawia w osłupienie Ojca Manuela. Mili straszy Bobby’ego. Lina i Bobby zastawiają pułapkę na Ivo i Mili, by ułatwić im spotkanie. Socorro wybacza Ramonowi. Ojciec Manuel i Matka Przełożona są zmartwieni. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece. On myśli, że Mili zastawiła na niego pułapkę.

Emisja w piątek 19 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


"Zbuntowany anioł" (Muñeca brava), telenowela, Argentyna, 1998/1999; Reżyseria: Hernán Abrahamnsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Arturo Maly, Fernanda Mistral, Verónica Vieyra, Lydia Lamaison, Norberto Díaz, Segundo Cernadas i inni.546 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page