top of page

"Zbuntowany anioł" – Odcinki 10-14: Milagros poznaje Pabla

W odcinkach 10-14 telenoweli "Zbuntowany anioł": Ojciec Manuel mówi Angelice, że odnalazł jej wnuczkę. Milagros odkrywa, co znajduje się za drzwiami sekretnego pokoju. Ojciec Manuel jest przerażony, że Milagros mogła się zakochać we własnym bracie. Emisja od 15 do 19 lutego 2021 roku o godz. 11:00 w TV Puls.

ODCINEK 10:

Milagros cierpi przez przegraną w zakładzie z Ivo. Teraz knuje zemstę. Federico składa Andrei propozycję nie do zaakceptowania. Mili idzie do klasztoru i wraca z siostrą Chubby. Milagros przyjmuje zaproszenie Ivo, jednak to ona wybiera miejsce na randkę. Ostatecznie, wystawia Ivo do wiatru.

Emisja w poniedziałek 15 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 11:

Ivo czuje się upokorzony przez zasadzkę Milagros. Siostra Chubby stara się pomóc Mili. Bobby świętuje wygraną w zakładzie. Ivo i Mili ponownie spotykają się na dyskotece. Siostra Chubby mówi matce przełożonej, że wydaje jej się, że odnalazła matkę Mili. Victoria dowiaduje się, że została modelką. Ivo chce zwolnić Milagros, jednak Angelica ma dla niej inny plan. Ojciec Manuel mówi Angelice, że znalazł jej wnuczkę.

Emisja we wtorek 16 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 12:

Angelica pyta Manueal, o to kim jest jej wnuczka. Jest bardzo poruszona. Manuel mówi Luisie, o tym co zamierza powiedzieć Angelice. Luisa mówi mu, że jeśli powie Angelice prawdę, ucierpi na tym cała rodzina. Bobby i Ivo kłócą się z powodu M