top of page

"Zbuntowany anioł" – Odcinki 15-19: Milagros zostaje oskarżona o kradzież

W odcinkach 15-19 telenoweli "Zbunrowany anioł": Luisa romansuje z Alfredem. Ivo przyłapuje Federico z Andreą. Milagros zostaje oskarżona o kradzieże w rezydencji. Emisja w dniach od 22 do 26 lutego 2021 roku o godz. 11:00 w TV Puls.

ODCINEK 15:

Ivo całuje Milagros, a ta uderza go w twarz. Luisa wraca późno do domu. Federico czeka na nią. Mili wyżywa się na Linie, a Ivo na Bobbym. Luisa i Federico kłócą się. Federico zastawia pułapkę na Ivo. Ivo przyłapuje Federico z Andreą, zrywa więc z nią. Ivo opuszcza też firmę. Federico straszy Angelicę. Mili kradnie zdjęcie Ivo. Ivo przedstawia Milagros jako swoją dziewczynę.

Emisja w poniedziałek 22 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 16:

Ivo i Milagros całują się na oczach całej rodziny. Ivo ogłasza, że Mili to jego dziewczyna. Rodzina jest w szoku. Ivo wyjaśni swojej matce, że zrobił to tylko po to, by zemścić się na Andrei.

Emisja we wtorek 23 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 17:

Ivo upokarza Milagros. Dziewczyna czuje się bardzo źle z tego powodu. Federico znajduje bilet do Rzymu. Pablo rozmawia z Milagros. Federico przekupuje Damiana. Dowiaduje się, że Alfredo jest kochankiem Luisy. Federico ujawnia swój związek z Mileną. Federico manipuluje swo