top of page

"Zbuntowany anioł" – Odcinki 6-10: Milagros jest zazdrosna o Andreę

W odcinkach 6-10 telenoweli "Zbuntowany anioł": Milagros zostaje niesłusznie oskarżona o kradzież medalika. Dziewczyna decyduje się wrócić do klasztoru. Damian zastawia pułapkę na Federico... Emisja w dniach od 8 do 12 lutego 2021 roku o godz. 11:00 w TV Puls.

ODCINEK 6:

Mili martwi się o zdrowie Angelici. Bobby i Ivo zakładają się. Damian prosi Marthę, by ukradła medalion, przez co spłaci swój dług. Wszyscy myślą, że to Mili go ukradła. Mili wraca do klasztoru, gdzie obchodzi swoje urodziny i planuje zemstę.

Emisja w poniedziałek 8 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 7:

Mili przyjmuje oświadczyny Ivo. Jest zmartwiona włóczęgą. Ivo żąda od swoich rodziców prawdy. Mili mści się na Victorii. Angelica odkrywa, że Martha i Damian byli prawdziwymi złodziejami. Ivo widzi Mili na dyskotece i składa jej propozycję. Mili planuje zemstę na nim. Angelica przebaczyła Damianowi. Rocky próbuje imitować kierowcę z filmu. Andrea jedzie do Chile. Mili wraca do willi. Vicky i Luisa są wściekłe. Mili zaskakuje Ivo.

Emisja we wtorek 9 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 8:

Milagros szokuje Ivo. Rocky prosi Linę o przysługę. Federico straszy Damiana. Ivo nie może uwierzyć, że Carlitos i dziewczyna z dyskoteki to ta sama osoba. Milagros ignoruje go. Damian zastawia pułapkę na Federico. Ivo całuje Mili. Mili i Lina sprzedają na ulicy święte obrazki. Mili spotyka Pablo. Stają się przyjaciółmi. Federico wpada w zasadzkę Damiana. Mili jest zdziwiona słysząc to, co Ivo mówi Angelice.

Emisja w środę 10 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


ODCINEK 9:

Ivo przedstawia Andreę jako swoją narzeczoną. Milagros jest bardzo zawiedziona tym faktem. Vicky chce by Rocky został jej tłumaczem. Federico spędza miło czas ze swoją dziewczyną. Pracownicy will, pod nieobecność właścicieli, urządzają imprezę na basenie. Rocky robi zamieszanie podczas tłumaczenia. Federico jest zaskoczony pułapką zastawioną przez Damiana. Za radą Rocky’ego, Victoria podpisuje kontrakt.

Emisja w czwartek 11 lutego o godz. 11:00 w TV PulsODCINEK 10:

Milagros cierpi przez przegraną w zakładzie z Ivo. Teraz knuje zemstę. Federico składa Andrei propozycję nie do zaakceptowania. Mili idzie do klasztoru i wraca z siostrą Chubby. Milagros przyjmuje zaproszenie Ivo, jednak to ona wybiera miejsce na randkę. Ostatecznie, wystawia Ivo do wiatru.

Emisja w piątek 12 lutego o godz. 11:00 w TV Puls


"Zbuntowany anioł" (Muñeca brava), telenowela, Argentyna, 1998/1999; Reżyseria: Hernán Abrahamnsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Arturo Maly, Fernanda Mistral, Verónica Vieyra, Lydia Lamaison, Norberto Díaz, Segundo Cernadas i inni.222 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV