top of page

"100 días para enamorarse" okiem Telemundo

Telemundo Global Studio zrealizuje własną wersję bijącej rekordy oglądalności argentyńskiej telenoweli "100 días para enamorarse".


Opowieść z Carlą Peterson ("Lalola"), Lucianem Castro ("Amanda O"), Nancy Dupláa i Juanem Minujín ("Zakład o miłość") w rolach głównych prowadziła w zeszłym roku na liście najchętniej oglądanych pozycji argentyńskiej telewizji, nieraz osiągając imponujący wynik 60% udziałów SHR w rynku telewizyjnym.


Telenowela opowiada historię przechodzącego kryzys małżeństwa, które postanawia przerwać swój związek na 100 dni, aby sprawdzić, czy mogą w ten sposób znaleźć rozwiązanie dla swoich problemów, przez które przechodzą jako mąż i żona. Tak rozpoczyna się historia pełna trudnych tematów, jak prześladowanie w szkole, transeksualność i homoseksualizm, trudy dorastania i przemoc, którą generuje.


Na niedawnym castingu w studiach Telemundo pojawili się kandydaci do głównych ról,

a wśród nich między innymi Silvia Navarro ("Nieposkromiona miłość"), Jason Day ("Igrając z ogniem"), David Chocarro ("Dom po sąsiedzku"), Ana Layevska ("Duch Eleny"), Marimar Vega, Juan Pablo Medina i Alex Sirvent ("Miłosny nokaut").


Poniżej trailer wersji argentyńskiej:33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV