top of page

Adela Noriega chora na raka?

W przyszłym roku minie dokładnie 10 lat od czasu, gdy po raz ostatni słynna aktorka Adela Noriega ("Cristina") była widziana publicznie. Ze światem aktorstwa pożegnała się w 2008 roku wraz z zakończeniem pracy na planie telenoweli "Fuego en la sangre", gdzie grała u boku Eduardo Yáñeza. Od tamtego czasu meksykańska aktorka pozostaje z dala od świata mediów.


Zaledwie kilka dni temu w sieci zaczęła krążyć plotka mówiąca o tym, że Adela Noriega ciepi na raka i właśnie z tego powodu od lat nie wraca do grania w telenowelach, mimo otrzymywanych nieustannie ofert. 'Plotka' zaczęła szybko rozprzestrzeniać się za pośrednictwem różnych mediów, generując przy tym duże zaniepokojenie wśród fanów aktorki, którzy zastanawiają sie, czy pojawiająca się w sieci "informacja" jest prawdą, czy też po prostu została wyssana z palca przez żądne sensacji media.


Choć Adela nie przerwała milczenia i nie wypowiedziała się w tej sprawie, to głos zabrała przyjaciółka aktorki, znana meksykańska reżyserka Monica Miguel, która pracowała z Noriegą przy takich telenowelach jak "Maria Izabela" (1997), "Wiosenna namiętność" (2001), czy "Prawdziwa miłość" (2003).


"Nie sądze, media mówią wiele rzeczy, czasem prawdziwych, a czasem nie. Ale nie, wszystko powinno być dobrze. Mówią, że o złych rzeczach zawsze szybko się dowiadujemy" - wzynała Miguel, ku uspokojeniu wszystkich.


Tak wyglądała gwiazda, gdy po raz ostatni widziano ją publicznie w 2009 roku / fot. Mathew Imaging

Chociaż istnieje wiele profili na Instagramie, które podają się za aktorkę, prawdą jest, że Noriega nie posiada konta w mediach społecznościowych. Ostatni raz niezapomniana gwiazda telenowel została sfotografowana publicznie w czerwcu 2009 roku, podczas muzycznego eventu w Kalifornii, w którym udział brał również aktor i piosenkarz Pablo Montero ("Miłość i nienawiść").

1665 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page