top of page

Adrian Di Monte: "Nie mam oporów przed kamerą"

Adrián Di Monte wypłynął na szerokie wody dzięki roli w telenoweli "La doble vida de Estela Carillo", ale nie bez znaczenia była również wygrana w programie "Bailando por un sueño". To właśnie ona otworzyła mu drzwi do sędziowania w meksykańskiej edycji "Małych Gigantów". Polscy widzowie mogą go kojarzyć z takich telenowel jak "Eva Luna" i "Moje serce bije dla Loli", czyli tytułów z początku jego kariery.


Jednak ma też zupełnie inne atuty, które pomogły mu w zdobyciu sławy, a mianowicie aspekty fizyczne. Jego idealna figura i doskonale zbudowane ciało uwiodły tłumy meksykanek. Aktor wyznał, że otrzymał kilka propozycji z różnych czasopism, aby zapozować zupełnie nago. "Nie przeszkadza mi to, nie mam większych oporów przez kamerą. Urodziłem się na gorącej Kubie, gdzie większość ludzi chodzi zupełnie boso, bez koszulek i to przez cały rok" - wyznał. Dodał też, że dobrze jest sprawić, by kobiety poczuły się szczęśliwe i mogły popatrzeć też czasami na innego mężczyznę.


Jeśli chodzi o plany zawodowe, wyznał, że zawsze bliższa jego sercu była jednak muzyka i na niej zamierza się teraz skoncentrować. Artysta przygotowuje się właśnie do rozpoczęcia kariery piosenkarza i wydania pierwszego albumu, na który złożyć się mają trzy autorskie single.


Zobaczcie jego głośny występ z programu "Bailando por un sueño":14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page