top of page

Aktorka grająca Reyhan odchodzi z "Przysięgi"

Kolejny sezon "Przysięgi" pojawi się w Turcji, ale już bez Özge Yağiz, która wcielała się w główną postać telenoweli.

Nieoczekiwana wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów tureckiej telenoweli "Przysięga" (oryg. Yemin). Aktorka Özge Yağiz, która wcielała się w uwielbianą przez widzów Reyhan, nie odnowiła kontraktu na nowy sezon hitowej produkcji. Zgodnie z zapewnieniami, aktorka poszukuje nowych projektów telewizyjnych.


Informacja została opublikowana przez dziennikarkę Birsen Altuntaş na jej koncie w serwisie społecznościowym Twitter. Według Birsen, aktor Gökberk Demirci, który wciela się w postać Emira - ekranowa miłość Reyhan - pozostaje w obsadzie produkcji. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie, czy opera mydlana nadal będzie kontynuowana bez głównej bohaterki, oraz jaki los szykują dla niej scenarzyści.


Bohaterowie telenoweli "Przysięga" podbili również serca polskich widzów / fot. Kanal 7

W Polsce wyemitowano już ponad 150 odcinków telenoweli, a to oznacza, że jeszcze nie tak szybko pożegnamy się z główną postacią. Turecki Kanal 7 wyemitował już pełne dwa sezony i ponad dwieście dwugodzinnych odcinków. Obecnie nagrywanie kolejnych zostało wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa (Covid-19).Oglądaj telenowelę "Przysięga" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


1155 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page