top of page

"Amanda" w wersji Televisy

Televisa przygotowuje własną adaptację hitowej chilijskiej telenoweli "Amanda" z 2016 roku. Mówi się, że za nową wersję będzie odpowiadać Nathalie Lartilleux, producentka takich przebojów, jak "Dzikie serca" i "Kotka", która wraz z końcem zeszłego roku ponownie została zatrudniona w Televisie.

Według doniesień meksykańskich mediów, Televisa przygotowuje nową wersję "Amandy", hitowej chilijskiej telenoweli z 2016 roku.


Fabuła opowiada losy młodej dziewczyny o imieniu Margarita, która w przeszłości została zgwałcona przez czterech braci pochodzących z zamożnej rodziny Santa Cruz. Po wielu latach dziewczyna powraca w rodzinne strony pod fałszywym nazwiskiem Amandy Solis, aby wymierzyć sprawiedliwość swoim oprawcom. Zatrudnia się w posiadłości Santa Cruz, jako pielegniarka seniorki rodu. Szybko zdobywa sympatię i zaufanie członków rodziny. Nikt jednak nie podejrzewa jej prawdziwych intencji.


Telenowela odniosła ogromny sukces wśród chilijskiej publiczności, a obecnie z powodu pandemii koronawirusa (Covid-19) i braku premierowych produkcji, ponownie podbija serca tamtejszych widzów. W tej chwili portugalski kanał TVI pokazuje także lokalną wersję zatyułowaną "Quer o destino".


Prawdopodobnie producentką telenoweli będzie Nathalie Lartilleux, twórczyni takich przebojowych tytułów, jak "Nie igraj z aniołem", "Morze miłości", "Kotka", czy "Dzikie serce". Byłby to jej powrót do Televisy po krótkiej przerwie. Ostatnią telenowelą, jaką wyprodukowała dla meksykańskiego giganta, była "El vuelo de la Victoria" z 2017 roku.


Nathalie Lartilleux za kulisami telenoweli "El vuelo de la Victoria" / fot. Televisa

Warto dodać, że "Amanda" została zakupiona przez Televisę w ramach pakietu kilku chilijskich produkcji, już w 2017 roku. W tamtym okresie mówiono, że za adptację będzie odpowiedzialny producent Jose Alberto Castro ("Teresa", "Zakazane uczucie"), a główną bohaterkę zagra Ana Brenda Contreras ("Dzikie serce"). Ostatecznie jednak producent zdecydował się na "Por amar sin ley".


Premierę meksykańskiej wersji Amandy" przewidziano na początek 2021 roku.

259 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV