top of page

Ana Brenda zagra w "Dynastii"

Meksykańska aktorka Ana Brenda Contreras ("Dzikie serce") stoi przed olbrzymią szansą w swojej karierze. Po sporym sukcesie telenoweli "Por amar sin ley" i potwierdzonym już powstaniu drugiego sezonu, meksykanka szykuje się do skoku na amerykańskie ekrany.


Jak sama zdradziła na Instagramie, znajduje się teraz w Atlancie, gdzie przygotowuje się do nagrań drugiego sezonu "Dynastii", najnowszej wersji kultowej serii sprzed lat, która również w Polsce gromadziła swego czasu miliony widzów przed telewizorami.


Dla meksykańskiej aktorki będzie to pierwszy projekt w języku angielskim, a tym samym ogromna szansa na zaistnienie na rynku anglojęzycznym. W związku z tym wyznała, że jest "ogromnie szczęśliwa, skoncentrowana i wdzięczna". Aktorka podziękowała też Sally Patrick, scenarzystce serialu, za to, że wybrała ją do roli.


Contreras wcieli się w postać Cristal Flores, rolę odgrywaną do tej pory przez Nathalie Kelley, która w czerwcu ogłosiła swoje odejście z projektu. Data premiery na antenie CW i Netflixie planowana jest na 12 października.

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page