top of page

Angelica Rivera pragnie wrócić do telewizji

Według doniesień meksykańskiej prasy aktorka ma już wybraną telenowelę za sprawą, której wkrótce powróci na małe ekrany. Pomocną dłoń miał wyciągnąć do niej były mąż i jednocześnie producent telenowel Jose Alberto Castro.

Po roku pełnym trudności - odejściu męża do młodszej kochanki, rozwodzie, śmierci ukochanego dziadka, próbie włamania do domu i wypadku, który zakończył się operacją - aktorka i była pierwsza dama Meksyku Angélica Rivera jest zdeterminowana, aby oczyścić swój wizerunek i powrócić do pracy w telewizji.Według doniesień meksykańskich tabloidów, aktorka wykorzystała w tym celu znajomości swojego byłego męża Jose Alberta Castro, producenta wielu hitowych telenowel Televisy, jak "Angela" czy "Zakazane uczucie". Były mąż miał wyprosić u szefostwa Televisy powrót matki swoich dzieci na małe ekrany.


W zeszłym roku Televisa miała zamknąć przed nią drzwi ze względu na liczne rysy, które pojawiły się na jej wizerunku przez okres trwania małżeństwa z byłym już prezydentem Meksyku, Enrique Peña Nieto. Spore kontrowersje wywołał także zakup przez byłą gwiazdę telenowel, imponującej rezydencji. Opinia publiczna uważa, że nie stać byłoby jej na tak drogą nieruchomość tylko za dochód, jaki uzyskała grając w telenowelach.Według relacji anonimowego źródła, cytowango przez jeden z plotkarskich tygodników, aktorce jak gwiazdka z nieba miała spaść powtarzana obecnie w Meksyku telenowela "Miłość jak tequila" (oryg. Destilando amor). Doskonałe wyniki oglądalności posłużyły jako jeden z argumentów za powrotem Rivery do telewizji.


"Angelica pod koniec zeszłego roku zapowiedziała, że zamierza oczyścić swój wizerunek, dlatego też mogliśmy widzieć, jak wspierała swoją sórkę Sofię, gdy ta uczestniczyła w jednym z amerykańskich reality show. Zamieszczała też pełno filmów i zdjęć z córkami, jakby była wspaniałą matką i nadal mieszkała z ich ojcem. Ponowna emisja "Miłości jak tequila" spadła jej jak prezent z nieba. Nie planowała tego, a okazało się to najlepszym argumentem za powrotem do telewizji".


Według doniesień informatora, Rivera miała wykorzystać ten argument przy negocjowaniu z Televisą swojej nowej, dużej roli. "Wie, że nazywają ją najgorszą, ale uświadomiła sobie, że ludzie mają krótką pamięć i nawet najgorsza osoba grając dobry charakter może odzyskać miłość meksykanów".


Telenowela "Miłość jak tequila" cieszyła się dużym powodzeniem również wśród polskich widzów / fot. Televisa

Nowy projekt byłej pierwszej damy ma być remakiem "Spojrzenia kobiety" (oryg. Mirada de mujer), ponieważ ekranowa 'Gaviota' idealnie spełnia kryterium wiekowe dla roli głównej bohaterki. Produkcja opowiada historię porzuconej przez męża kobiety, która zakochuje się w znacznie od siebie młodszym mężczyźnie.Wygląda na to, że aktorce udało się zrealizować swój plan i wkrótce wróci w progi meksykańskiej Televisy - firmy, w której stawiała swoje pierwsze kroki i gdzie za sprawą takich telenowel, jak "Dziedziczka" i "Angela", dorobiła się międzynarodowej sławy.


"Angélica mówi, że po przekonaniu Jose Alberta Castro, aby wybaczył jej porzucenie, może zmusić go do zrobienia wszystkiego, co trzeba. Chociaż cały Meksyk jej nienawidzi, mówi, że wróci, niezależnie od tego, czy ludziom się to spodoba, czy nie"


Chociaż aktorka oficjalnie nie mówi o żadnym nowym projekcie w telewizji, prawda jest taka, że została ostatnio przyłapana na spotkaniu z byłym mężem i ojcem swoich córek. Aktorka i producent dali się uwiecznić na zdjęciu z pracownikami lokalnej restauracji.


664 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV