top of page

Angelica Rivera pragnie wrócić do telewizji

Według doniesień meksykańskiej prasy aktorka ma już wybraną telenowelę za sprawą, której wkrótce powróci na małe ekrany. Pomocną dłoń miał wyciągnąć do niej były mąż i jednocześnie producent telenowel Jose Alberto Castro.

Po roku pełnym trudności - odejściu męża do młodszej kochanki, rozwodzie, śmierci ukochanego dziadka, próbie włamania do domu i wypadku, który zakończył się operacją - aktorka i była pierwsza dama Meksyku Angélica Rivera jest zdeterminowana, aby oczyścić swój wizerunek i powrócić do pracy w telewizji.Według doniesień meksykańskich tabloidów, aktorka wykorzystała w tym celu znajomości swojego byłego męża Jose Alberta Castro, producenta wielu hitowych telenowel Televisy, jak "Angela" czy "Zakazane uczucie". Były mąż miał wyprosić u szefostwa Televisy powrót matki swoich dzieci na małe ekrany.


W zeszłym roku Televisa miała zamknąć przed nią drzwi ze względu na liczne rysy, które pojawiły się na jej wizerunku przez okres trwania małżeństwa z byłym już prezydentem Meksyku, Enrique Peña Nieto. Spore kontrowersje wywołał także zakup przez byłą gwiazdę telenowel, imponującej rezydencji. Opinia publiczna uważa, że nie stać byłoby jej na tak drogą nieruchomość tylko za dochód, jaki uzyskała grając w telenowelach.Według relacji anonimowego źródła, cytowango przez jeden z plotkarskich tygodników, aktorce jak gwiazdka z nieba miała spaść powtarzana obecnie w Meksyku telenowela "Miłość jak tequila" (oryg. Destilando amor). Doskonałe wyniki oglądalności posłużyły jako jeden z argumentów za powrotem Rivery do telewizji.


"Angelica pod koniec zeszłego roku zapowiedziała, że zamierza oczyścić swój wizerunek, dlatego też mogliśmy widzieć, jak wspierała swoją sórkę Sofię, gdy ta uczestniczyła w jednym z amerykańskich reality show