top of page

Angelique Boyer gościnnie w "Vencer la ausencia"

Gwiazda "Imperium kłamstw" i "Miłości po grób" powróciła na plan Televisy w nowej produkcji, w której gościnnie wcieli się w postać ze swojej poprzedniej telenoweli - "Vencer el pasado".

Dobra wiadomość dla wszystkich fnaów, którzy stęsknili się za obecnością Angelique Boyer na ekranach telewizorów. Meksykańska gwiazda zaskoczyła wszystkich obserwatorów w mediach społecznościowych, gdzie poinformowała o nagrywaniu zdjęć do nowej telenoweli Televisy.W ten sposób aktorka obwieściła swój udział w "Vencer la ausencia" (tłum. Pokonać nieobecność), kolejnej produkcji z serii "Vencer...", na którą skłądają się już takie tytuły jak "Vencer el miedo", "Vencer el dasamor" i ostatnia "Vencer el pasado", w której to główną role grała właśnie Boyer. Teraz powraca z gościnnym udziałem, aby przekazć pałeczkę nowym kontynuatorom kultowej serii. Gościnny udział bochaterek poprzednich serii stał się już niemal tradycją tej franczyzy z pod ręki producentki Rosy Ocampo ("Miłość i przeznaczenie").


Aktorka jest bardzo szczęśliwa, że ​​powraca do swojej postaci z poprzedniej pracy. "Bardzo się cieszę, że mogę być na planie tego pięknego projektu" – wyznała odtwórczyni roli Renaty.Aktorka nie chciała jednak zdradzać dalszych szczegółów dotyczących swojego udziału. Spekuluje się jednak, że pojawi się tylko w pierwszych odcinkach serialu produkowanego przez Rosy Ocampo. Korzystając z okazji Angelique zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia z pozostałymi członkami obsady, w tym z dziecięcym objawieniem ostatnich lat, czyli znanym z "Mi fortuna es amarte" Benjaminem, w którego wcielał się André Sebastián González.