top of page

Angelique Boyer gościnnie w "Vencer la ausencia"

Gwiazda "Imperium kłamstw" i "Miłości po grób" powróciła na plan Televisy w nowej produkcji, w której gościnnie wcieli się w postać ze swojej poprzedniej telenoweli - "Vencer el pasado".

Dobra wiadomość dla wszystkich fnaów, którzy stęsknili się za obecnością Angelique Boyer na ekranach telewizorów. Meksykańska gwiazda zaskoczyła wszystkich obserwatorów w mediach społecznościowych, gdzie poinformowała o nagrywaniu zdjęć do nowej telenoweli Televisy.W ten sposób aktorka obwieściła swój udział w "Vencer la ausencia" (tłum. Pokonać nieobecność), kolejnej produkcji z serii "Vencer...", na którą skłądają się już takie tytuły jak "Vencer el miedo", "Vencer el dasamor" i ostatnia "Vencer el pasado", w której to główną role grała właśnie Boyer. Teraz powraca z gościnnym udziałem, aby przekazć pałeczkę nowym kontynuatorom kultowej serii. Gościnny udział bochaterek poprzednich serii stał się już niemal tradycją tej franczyzy z pod ręki producentki Rosy Ocampo ("Miłość i przeznaczenie").


Aktorka jest bardzo szczęśliwa, że ​​powraca do swojej postaci z poprzedniej pracy. "Bardzo się cieszę, że mogę być na planie tego pięknego projektu" – wyznała odtwórczyni roli Renaty.Aktorka nie chciała jednak zdradzać dalszych szczegółów dotyczących swojego udziału. Spekuluje się jednak, że pojawi się tylko w pierwszych odcinkach serialu produkowanego przez Rosy Ocampo. Korzystając z okazji Angelique zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia z pozostałymi członkami obsady, w tym z dziecięcym objawieniem ostatnich lat, czyli znanym z "Mi fortuna es amarte" Benjaminem, w którego wcielał się André Sebastián González.


Angelique Boyer i dziecięcy aktor Andre Sebastian Gónzalez za kulisami w "Vencer la ausencia" / fot. Televisa

W czwartej części w głównych rolach wystąpią takie gwiazdy jak Ariadne Díaz ("Do diabła z przystojniakami"), Mayrín Villanueva ("Rubi"), Alejandra Barros ("Zaklęte serce") i María Perroni, bliska krewna słynnej Maite Perroni. Motywem przewodnim tej części będzie radzenie sobie z przeżywaniem straty bliskiej osoby. Cztery kobiety zjednoczy nie tylkopoczucie straty, ale także tajemnica, która łączy je wszystkie. Premierę na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa) przewidziano na lipiec.


952 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page