top of page

Angelique Boyer gwiazdą "Imperio de mentiras"

Niezapomniana Elisa z "Otchłani namiętności" będzie gwiazdą kolejnej telenoweli Televisy. Zobaczcie, z kim tym razem piękna aktorka stworzy miłosny duet.


Angelique Boyer ("Otchłań namiętności") została potwierdzona jako główna bohaterka nowej telenoweli meksykańskiej Televisy. W roli jej ekranowego amanta zobaczymy chilijskiego aktora Andrésa Palaciosa, którego polscy widzowie mogli ogądać w emitowanej kilka lat temu przez TVS telenoweli "Zakazana namiętność".


Urodzona we Francji aktorka wcieli się wkrótce w protagonistkę remaku słynnej tureckiej telenoweli "Kara para ask", którą dla Televisy przygtowuje ceniona producentka Giselle González ("La candidata", "Caer en tentación"). Będzie to powrót Boyer do telenowel po dobrze przyjętej przez publiczność roli w "Amar a muerte", gdzie stworzyła miłosny duet z Michelem Brownem ("Gorzka zemsta").


W wywiadzie dla Televisa Espectáculos aktorka zdradziła szczegóły nowego projektu. "Scenariusz jest wyśmienity. Turecki oryginał jest bardzo długi, a nasza wersja nie będzie mieć więcej niż 80 odcinków. Jest bardzo poruszająca, ma dużo akcji, ale co najważniejsze zawiera w sobie historię wielkiej miłości. Jestem baardzo szcześliwa, to będzie dobrze zrobiona produkcja" - wyznała podekscytowana aktorka.


Gwiazda "Teresy" i "Trzy razy Ana" podkreśliła również, że możliwość ponownej współpracy z Giselle Gonzalez był jednym z powodów dla których zgodziła się dołączyć do produkcji. "Giselle stworzyłą wspaniałą ekpię, którą znam od lat. Praca pod jej przywództwem jest wyjątkowa. Jej produkcje mają swój własny niepowtarzalny styl, który ja uwielbiam". Dodała, że historia "ma wszystko, o co prosiłam: wątki policyjne. Dużo akcji, ale przede wszytkim protagonistka nie jest typową płaczką. Jest kobietą, która ma wiele odwagi, która nie potrzebuje nikogo, aby iść do przodu i właśnie to będziemy odkrywać na ekranie".


Aktorka po raz pierwszy na małym ekranie będzie dzielić sceny z chilijskim aktorem Andrésem Palaciosem, który ma już za sobą role w takich produkcjach Televisy, jak "Las amazonas" czy "El vuelo de la Victoria". W zeszłym roku meksykańscy widzowie mogli go oglądać w remaku słynnej "Pauliny", gdzie zagrał u boku Sandry Echevarria.


Zdjęcia do telenoweli powstawać będą w Meksyku, a obsadę produkcji uświętnią między innymi Susana González ("Miłość i nienawisć"), Luis Roberto Guzman ("Za głosem serca") i Fabiola Campomanes ("Teresa").

883 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page