top of page

"Bay Yanliş" budzi emocje fanów

"Bay Yanlış" - nowa telenowela FOX Turkey z Canem Yamanem ("Wymarzona miłość") i Özge Gürel ("Sezon na miłość") - jeszcze nie wystartowała, a już budzi ogromne emocje fanów w sieciach społecznościowych.

Telewizja FOX wypuści już wkrótce dwie nowe komedie romantyczne, "Sen Çal Kapımı" i "Bay Yanlış", ta ostatnia wywołuje największe emocje w sieciach społecznościowych. "Bay Yanlış" jeszcze nie jest emitowana, a już rządzi w światowych trendach internetu. Niewątpliwie wynika to również z powodu powrotu aktora Cana Yamana na małe ekrany. Jego ostatnią telewizyjną rolą była turecka telenowela "Wymarzona miłość" (oryg. Erkenci Kuş), która zakończyła się w sierpniu 2019 roku.Oprócz Cana na tureckie ekrany powróci również Özge Gürel, znana w Polsce z hitowej telenoweli "Sezon na miłość". Aktorzy kolejny raz wcielą się w miłosny duet, ich poprzednim wspólnym projektem było "Dolunay" z 2017 roku.Ostatnio fani aktorów umieszczali w siecial mediach hasztag #BayYanlışFOX, aby promować premierę telenoweli, która nie ma jeszcze określonej daty premiery, ale do której rozpoczęto już nagrywanie zdjęć. W ciągu ostatnich 24 godzin hasztag zyskał popularność w ponad 10 krajach jednocześnie. W wielu z nich był to jeden z najczęściej komentowanych tematów dnia. Takiego wyniku konkurenci mogą tylko pozazdrościć.


Fabuła serialu obraca się wokół sąsiadów Özgü (Can Yaman) i Ezgi (Özge Gürel), ten pierwszy jest właścicielem baru, żyje mu się bardzo dobrze, ale nie wierzy w prawdziwą miłość, podczas gdy Ezgi, po kilku nieudanych związkach, postanawia znaleźć swoją bratnią duszę, a nawet kogoś, kto zabierze ją do ołtarza. Życie tych dwojga ludzi krzyżuje się od momentu, gdy Özgü postanawia pomóc Ezgiemu odnieść większy sukces w jego związkach. W tym czasie oboje odkryją nowe uczucia i tylko od nich zależy, czy zaakceptują to, co się miedzy nimi rodzi.


Scenariusz jest pisany przez duet Aslı Zengin i Banu Zengin ("Wymarzona miłość") - ekspertów w gatunku komedii romantycznych - i reżyserowany przez Deniza Yorulmazera ("Medcezir"). Za produkcję odpowiada wytwórnia Gold Film .

3356 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page