top of page

"Bezduszna" – Odcinek 10: "Będę twoją panią"

W 10. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael oferuje się do pracy na hacjendzie Nuevo Amancer w zamian za zwrot konia, którego przegrał w wyścigu. Fernanda akceptuje jego propozycję. Emisja 28 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 10:


Candela mówi Rosalinie, że wszystko w domu Luisa jest przesiąknięte jego był żoną. Jest przekonana, że Luis nie wahałby się ani chwili, aby się z nią pogodzić. Candela proponuje Rosalinie sojusz przeciwko Miriam i usunięcie jej z domu. Rafael żąda od Fernandy zwrotu konia. Ona jednak wita go ze strzelbą w dłoni.


Po chwili kłótni Rafael przeprasza Fernandę za swoje wcześniejsze zachowanie. Ona pyta go o pocałunek, który jej skradł. Isabela i Rigoberto całują się w stajni. Gdy wychodzą, natykają się na Rafaela.Isabeli udaje się sprytnie wymigać z kłopotliwej sytuacji. Carmelo donosi Octaviu o pobicie Rafaela, za które odpowiada Adolfo Guzman. Toscano wkrótce staje z nim twarzą w twarz.


Emisja w piątek 28 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2034 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page