top of page

"Bezduszna" – Odcinek 11: Naga nad rzeką

W 11. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda denerwuje się widząc, że Rafael obserwuje ją nagą w rzece. Konfrontuje się z podglądaczem. Guzman strzela do Octavia. Rigoberto grozi Isabeli, że wyzna Rafaelowi prawdę. Emisja 31 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 11:


Fernanda jest zła na Rafaela, gdy odkrywa, że ten podglądał ją nagą podczas kąpieli w rzece. Octavio trafia w ręce ludzi Guzmana. Julia prosi Leticię, aby porozmawiała z Rigoberto. Chce, aby pracownik Toscanów trzymał się jak najdalej od jej córki. Juana informuje Rafaela, że decyzją Fernandy zostaje zwolniony z pracy.


Fernanda dowiaduje się, że Leticia jest większościowym udziałowcem pakowalni wybudowanej na ziemiach jej zmarłęgo męża. Octavio odkrywa, że Fernanda sabotuje pracę pakowalni. Jest gotów ją zabić. Guzmán jest zdeterminowany, by zemścić się na Octaviu. Wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby się go pozbyć.Fernanda widząc rannego mężczyznę, biegnie mu z pomocą.


Emisja w poniedziałek 31 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2470 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV