top of page

"Bezduszna" – Odcinek 12: "Uratowałaś mi życie"

W 12. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio dziękuje Fernandzie za uratowanie mu życia. Zapewnia, że od teraz jest jej dłużnikiem. Rafael zamawia serenadę dla Fernandy. Emisja 1 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 12:


Fernanda przybywa do szpitala, w którym znajduje się Octavio i prosi go, aby powiedział jej, dlaczego ją ściga. Octavio udaje się odwrócić temat, argumentując, że jest bardzo wdzięczny za uratowanie mu życia.


Pragnąc uzyskać przebaczenie Fernandy, Rafael śpiewa jej serenadę. Osiąga jednak efekt odwrotny od zamierzonego. Rafael upiera się, że nie opuści rancza, dopóki mu nie wybaczy. Juana staje się podejrzliwa, co do uczuć jakimi Fernanda darzy Rafaela. Octavio zapewnia Carmela, że jest gotów zaryzykować dla Fernandy, ponieważ zasłużył na taką kobietę, jak ona.Julia nakrywa Isabelę w łóżku z Rigoberto.


Emisja we wtorek 1 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1975 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page