top of page

"Bezduszna" – Odcinek 13: Fernanda zostaje ukąszona przez żmiję

W 13. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda zostaje ukąszona przez jadowitą żmiję. Rafael w porę ją odnajduje i ratuje jej życie. Julia grozi Rigoberto śmiercią. Octavio chce zdobyć Fernandę. Emisja 2 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 13:


Fernanda jest w bardzo złym stanie po ukąszeniu przez żmiję. Widząc to, na ratunek podąża jej Rafael. Julia grozi, że zabije Rigoberta. Carmelo podejrzewa, że jego syna łączy coś z Isabelą. Rafaelowi udaje się ustabilizować stan Fernandy. Obserwując ją przez sen przyznaje, że nigdy nie spotkał takiej kobiety.


Isabela zapewnia Angelę, że umarłaby, gdyby jej matka spełniła groźby i skrzywdziła Rigoberta. Isabela planuje romantyczne chwile z Rafaelem. Gdy go niego dzwoni odkrywa, że jest z inną kobietą. Carmelo zabiera Octavia do domku, w którym ma spotkać się z Fernandą.Rafael robi niespodziankę Fernandzie.


Emisja w środę 3 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page