top of page

"Bezduszna" – Odcinek 15: Uraz do mężczyzn

W 15. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael jest pod wrażeniem urody Fernandy. Ona jednak obraża go i ponownie odrzuca. Rigoberto porywa Isabelę. Emisja 4 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 15:


Fernanda, wiedząc, że Rafael nie pozwolił Trujillo kupić bydła, postanawia się z nim skonfrontować. Jest ogromnie zaskoczona, gdy Gabriel informuje ją, że Rafael sprzedał już całe bydło. Nie potrafi ukryć emocji, a Rafael nie waha się jej przytulić. Julia czuje się wykorzystywana przez Octavia. Toscano mówi jej, że nie jest własnością żadnej kobiety.


Rigoberto dowiaduje się o przygotowania Isabeli do ślubu. Postanawia temu zapobiec. David zdaje sobie sprawę, że Rafael zaczyna czuć coś więcej do Fernandy. Tymczasem Rafael postanawia pójść na przyjęcie Luisa. Mężczyzna jest pod wrażeniem wyglądu Fernandy na przyjęciu. Juana potwierdza, że ​​między Rafaelem i Fernandą zaczyna istnieć coś więcej niż stosunek pracy.
Rafael postanawia opuścić przyjęcie Luisa, po tym jak Fernanda odrzuciła jego przyjaźń. Rigoberto nie chce stracić Isabeli, więc oświadcza się jej.


Emisja w piątek 4 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1571 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page