top of page

"Bezduszna" – Odcinek 16: Wyczekiwany pocałunek

W 16. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael prosi Fernandę do tańca. Wyznaje, że pragnie ją pocałować. Rigoberto popada w depresję z powodu Isabeli. Octavio podejrzewa, że Rafael ma inną kobietę. Emisja 7 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 16:


Rafael chce być, jak najbliżej Fernandy. Wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby zaprosić ją do tańca. Kiedy Fernanda zapewnia go, że nie umie tańczyć, on proponuje, że ją nauczy. Isabela wyznaje Rigoberto, że go kocha. Julia konfrontuje się z Angelą. Julia prosi Isabelę o wyjaśnienia. Kiedy Isabela broni Rigoberta, Julia zmienia taktykę. Wmawia córce, że odwołanie ślubu byłoby dla niej upokarzające.


Juana prosi Fernandę, by zaakceptowała fakt, że lubi Rafaela i prosi ją, by znowu dała sobie szansę na bycie szczęśliwą. Rafael widząc, że Isabela też nie przyszła na nauki przedmałżeńskie, postanawia stanąć w jej obronie i bierze winę na siebie, przeprasza rodziców i księdza. Fernanda śni o Rafaelu. Mówi mu, że boi się tego, co zaczyna czuć.Octavio odkrywa, że jego syn jest zainteresowany inną kobietą.


Emisja w poniedziałek 7 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


3103 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page