top of page

"Bezduszna" – Odcinek 17: Wyznanie uczuć

W 17. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael prosi Fernandę, by dała się ponieść swoim uczuciom. Octavio szaleje ze złości, gdy dowiaduje się, że Rafael również jest zainteresowany Fernandą. Emisja 8 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 17:


Fernanda jest zdeterminowana, by zwrócić bydło Octavio. Podczas wizyty w hacjendzie odkrywa, że Rafael jest jego synem. Isabela zdaje sobie sprawę, że jej suknia ślubna została wymieniona na sprzęt wędkarski. Tymczasem jej suknię otrzymuje Rosalina, która sądzie, że jest to prezent od Luisa.


Leticia odkrywa, że Octavio dał Fernandzie bydło. Prosi męża o wyjaśnienia. Rafael dowiaduje się, że Fernanda uratowała życie jego ojcu. Miriam prosi Rosalinę o rozmowę. Octavio odkrywa, że Rafael też jest zainteresowany Fernandą.Fernanda czuje się zdradzona przez Rafaela, który ukrywa przed nią, że jest synem Octavia. Rafael wyznaje, że się w niej zakochał i prosi, by nie ukrywała swoich uczuć. Dochodzi pomiędzy nimi do pocałunku.


Emisja we wtorek 8 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2675 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page