top of page

"Bezduszna" – Odcinek 18: Strach przed ponownym zakochaniem

W 18. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda odrzuca miłość Rafaela. Uważa, że przyjmując jego uczucie zdradziłaby pamięć po Santiagu. Leticia chce skonfrontować się z kochanką Octavia. Emisja 9 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 18:


Fernanda zapewnia Rafaela, że ​​nie jest w stanie utrzymać z nim związku i prosi, aby więcej jej nie dotykał. Isabela myśli, że Rafael coś przed nią ukrywa. Postanawia od niego nie odchodzić. Fernanda wyznaje Juanie, że wiążąc się z Rafaelem zdradziłaby pamięć po Santiagu. Octavio próbuje przekonać Rafaela, aby się nie żenił.


Leticia mówi Julii, że Octavio ma romans z kobietą, któa odważyła się przyjść do jej domu. Octavio jest zachwycony wystrojem chaty, którą szykuje na spotkania z Fernandą. Postanawia najpierw przetestować ją z Julią.David zapewnia Rafaela, że ​​najlepszą rzeczą, jaką może zrobić, to zapomnieć o Fernandzie i pozwolić jej iść własną drogą. Leticia pojawia się na ranczu Nuevo Amancer, aby poznać tożsamość kochanki Octavia.


Emisja w środę 9 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


3172 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page