top of page

"Bezduszna" – Odcinek 19: Fernanda odkrywa ślubne plany Rafaela i Isabeli

W 19. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda przypadkowo odkrywa, że Rafael wkrótce żeni się z Isabelą. Ze strzelbą w ręku żąda, by mężczyzna na zawsze zniknął z jej życia. Emisja 10 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 19:


Octavio ma za złe Leticii przyjście na ranczo Fernandy. Grozi jej rozwodem, jesli nie poskromi swojej zazdrości. Fernanda wyznaje przed grobem Santiaga, że boi się, iż zatraci swoją duszę z powodu wszystkich krzywd, jakie wyrządził jej zamaskowany mężczyzna. Przyznaje, że czuje do Rafaela coś wyjątkowego.


Fernanda odkrywa, że ​​Rafael zamierza poślubić Isabelę. Rafael zapewnia Davida, że ​​chce porozmawiać z Fernandą, aby wyjaśnić sprawę i wyznać, że jest w niej bardzo zakochany. Julia nie waha się upokorzyć Germana. Fernanda zapewnia Juanę, że zasługuje na tę zdradę za naiwną wiarę w Rafaela.Rafael pojawia się na ranczu Nuevo Amancer, aby porozmawiać z Fernandą. Kobieta policzkuje go i wyznaje, że poznała jego plany ślubu z Isabelą.


Emisja w czwartek 10 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3347 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page