top of page

"Bezduszna" – Odcinek 2: Fernanda ofiarą gwałtu

W 2. odcinku telenoweli "Bezduszna": Po śmierci męża Fernanda zostaje zgwałcona przez jego morderców. Kobieta próbuje uciec, ale zostaje postrzelona. Emisja 18 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 2:


Po śmierci Santiaga, Fernanda zostaje zgwałcona przez morderców męża. Podczas próby ucieczki Carmelo strzela do Fernandy, a ona traci przytomność i wpada do rzeki. Isabela pojawia się w miasteczku i spotyka się z Rafaelem. Juana i Luis w porę zjawiają się nad rzeką i ratują Fernandę przed śmiercią.


Fernanda wyznaje Juanie, co zrobili jej zamaskowani mężczyźni. Luis informuje Juanę, że Santiago nie żyje, a sprawcy upozorowali jego śmierć w wypadku samochodowym. Antonio zapewnia Octavia, że jak długo będzie burmistrzem, tak długo będzie przez niego chroniony. Octavio w ramach podziękowania wręcza mu walizkę pełną pieniędzy. Carmelo informuje Octavia, że transakcja kupna ziemi Santiaga została zamknięta.Octavio przyznaje, że próbuje doprowadzić do bankructwa rodziny Gallardo, gdyż kiedyś Julia ze względów finansowych wybrała Germana zamiast niego.


Emisja we wtorek 18 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1504 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page