top of page

"Bezduszna" – Odcinek 22: Przysięga miłości

W 22. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda zgadza się dać Rafaelowi szansę. Spędzają romantyczną noc przy świetle księżyca. Isabela i Leticia są zdeterminowane, aby stawić czoła Fernandzie. Emisja 15 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 22:


Isabela zapewnia Rafaela, że jest gotowa mu wybaczyć. Fernanda tymczasem wciąż odrzuca młodego Toscano. Octavio wypowiada wojnę kobiecie, w której zakochał się jego syn. Isabela wraca do miejsca schadzek z Rigobertem.


Leticia i Isabela pojawiają się na ranczu Nuevo Amancer w poszukiwaniu Fernandy, jednak nie zastają jej w domu. Rafael w tymczasie oświadcza się Fernandzie, a ona przyjmuje jego oświadczyny. Zapewnia jednak, że nie pozwoli bawić się swoimi uczuciami.Wkrótce spędzają wspólną noc przy blasku księżyca.


Emisja we wtorek 15 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4155 wyświetleń0 komentarzy

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page