top of page

"Bezduszna" – Odcinek 23: Od miłości do nienawiści

W 23. odcinku telenoweli "Bezduszna": Po wspólnie spędzonej nocy Fernanda dostrzega na szyi Rafaela amulet z podobizną byka. Taki sam, który nosił jej gwałciciel. Przerażona ucieka. Emisja 16 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 23:


Rafael i Fernanda spędzają wsólne chwile w miasteczku. Rigoberto zapewnia Isabelę, że lubi patrzeć, jak chowa swoją dumę, aby tylko nie stracić Rafaela. Julia komentuje kobiety otaczające Octavia i Rafaela, czym wzbudza wątpliwości Leticii. David skrada pocałunek Clarze.


Leticia widzi zdenerwowanie Octavia, gdy ten dowiaduje się, że syn spędził noc z Fernandą. Octavio czuje się zaatakowany i mówi Leticii, że ma jej dość. Julia prosi Isabelę, aby skupiła się na trzymaniu Toscanów z dala od Fernandy i Juany.Fernanda i Rafael spędzają wspólnie noc. Po romantycznych chwilach Fernanda odkrywa, że mężczyzna nosi amulet z podobizną byka.


Emisja w środę 16 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2673 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page