top of page

"Bezduszna" – Odcinek 24: Fernanda strzela do Rafaela

W 24. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda odchodzi od zmysłów wierząc, że Rafael jest meżczyzną, który w przeszłości dokonał na niej gwałtu i zabił jej męża. Strzela do niego, aby go zabić. Emisja 17 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 24:


Juana wątpi, czy Rafael jest człowiekiem, który zgwałcił Fernandę i zabił Santiaga. Isabela zapewnia Rigoberta, że Rafael zapłaci za wszystko, co jej zrobił. Jest gotowa się na nim zemścić. Rafael przybywa na ranczo „Nuevo amanecer”, ale Gabriel zabrania mu wstępu, zapewniając, że najpierw go zabije, zanim ponownie skrzywdzi Fernandę. Dochodzi pomiędzy nimi do bójki.


Julia prosi Isabelę, aby nadal upokarzała się przed Rafaelem. Germán próbuje odzyskać zaufanie miejscowych ranczerów. Rafael staje w obronie Fernandy i konfrontuje się z ojcem, zapewniając go, że jego również można nazwać karierowiczem, ponieważ ożenił się z jego matką, aby zostać właścicielem wielkiego majątku Leticii. Octavio uderza syna za te słowa.Fernanda wykorzystuje fakt, że Rafael jest sam nad rzece, aby strzelić mu w plecy.


Emisja w czwartek 17 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2830 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page