top of page

"Bezduszna" – Odcinek 25: Rafael walczy o życie

W 25. odcinku telenoweli "Bezduszna": Luisowi udaje się przekonać Fernandę, by nie zabijała Rafaela ponieważ nie ma pewności, że to on ją wykorzystał. Leticia i Octavio dowiadują się, że Rafael został zaatakowany i przebywa w szpitalu. Emisja 18 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 25:


Fernanda spiera się z Luisem, który zapewnia ją, że nie ma niezbitych dowodów na winę Rafaela. Prosi, aby dała sobie czas na wyjaśnienie sprawy. Fernanda dowiaduje się o groźbach pod jej adresem i żąda, aby Mateo opowiedział jej wszystko, co wydarzyło się w dniu zasadzki. Fernanda przybywa na grób Santiago i prosi go o przebaczenie za to, że nie zabiła człowieka, który zniszczył im życie.


Leticia dowiaduje się, że Rafael może już nigdy nie chodzić. Sandra i Clara walczą na oczach Davida, który prosi o wyjaśnienia. Fernanda wyznaje Juanie, że ma nadzieję, że Luis powie jej, że Rafael jest niewinny śmierci Santiaga oraz że jej nie zgwałcił.Octavio widząc, że jego syn jest na granicy życia i śmiercic, przysięga, że ​​nigdy nie chciał z nim walczyć, a tym bardziej o kobietę. Prosi syna o przebaczenie.


Emisja w piątek 18 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3830 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page