top of page

"Bezduszna" – Odcinek 27: Konfrontacja

W 27. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda odwiedza Rafaela w szpitalu. On wyjawia jej, do kogo naprawdę neleży wisiorek z bykiem. Na szpitalnym korytarzu Fernanda spotyka Isabelę. Emisja 22 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 27:


Fernanda odwiedza Rafaela w szpitalu, aby dowiedzieć się prawdy. Isabela zapewnia Rafaela, że ​​jest gotowa zaopiekować się nim teraz, gdy rozpoczyna leczenie. Zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Próbuje pocałować Rafaela na pożegnanie, ale zostaje odrzucona.


Fernanda, chcąc poznać prawdę, odkrywa, że ​​wisiorek z bykiem nie należy do Rafaela, ale do Octavio, który podarował mu go w dniu ślubu. Fernanda wie, że nie może kontynuować związku z Rafaelem, więc żegna go czułym pocałunkiem. Isabela spotyka Fernandę na szpitalnym korytarzu. Nie waha się z nią skonfrontować i nazywa ją karierowiczką za to, że odebrała jej miłość Rafaela. Fernanda odpowiada jej uderzeniem w twarz, po chwili wywiązuje się pomiędzy nimi bójka.Rafael dowiaduje się, że nie będzie mógł chodzić. Antonio przybywa na ranczo Nuevo amancer, aby przesłuchać Fernandę.


Emisja we wtorek 22 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3597 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page