top of page

"Bezduszna" – Odcinek 28: Fernanda chce pracować dla Octavia

W 28. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda jest zdeterminowana, by zemścić się na Octaviu. Zaczyna u niego pracować, aby wprowadzić w życie swój plan wymierzenia sprawiedliwości. Emisja 23 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 28:


Rigoberto zapewnia Isabelę, że jest zdeterminowany zrobić wszystko, aby zapewnić jej życie na poziomie, do którego przywykła. Isabela odpowiada mu, że nawet pracując przez całe życie, nie będzie w stanie temu sprostać. Octavio zapewnia Fernandę, że jest bliski odnalezienia osoby, która skrzywdziła jego syna Rafaela. Rigoberto dowiaduje się, że Rafael nie będzie mógł chodzić.


Isabela prosi Ángelę, aby pomogła jej usunąć Rigoberto z jej życia. Rafael czuje się zdesperowany, wiedząc, że może już nie być w stanie chodzić. Prosi lekarza, aby niczego przed nim nie ukrywał i powiedział mu całą prawdę.Fernanda przybywa na hacjendę Octavia, aby potwierdzić, że chce z nim pracować. W rzeczywistości jednak tym sposobem zaczyna wcielać w życie swój plan zemsty.


Emisja w środę 23 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3716 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page