top of page

"Bezduszna" – Odcinek 29: Rafael znów będzie mógł chodzić

W 29. odcinku telenoweli "Bezduszna": Podczas, gdy Rafael otrzymuje dobre wieści w stolicy, Fernanda cierpi, że nie może z nim być. Emisja 24 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 29:


Leticia, dowieduje się, że Fernanda przyjęła propozycję Octavia. Zapewnia męża, że zatrudnienie Fernandy nie jest dobrym pomysłem, ponieważ przysporzy to Rafaelowi więcej bólu. Stanowczo sprzeciwia się mężowi. Julia zapewnia Isabelę, że wykorzystają stan zdrowia Rafaela, aby mogła go odzyskać.


Germán zapewnia Fernandę, że nie zgadza się na to, aby Isabela wyszła za Rafaela. Próbuje ją przekonać do sprzedaży bydła firmie Octavia. Fernanda odmawia, gdyż pakowalnia nie oferuje godziwej zapłaty. Wkrótce Fernanda dowiaduje się, że Rafael znów będzie mógł chodzić. Isabela, wiedząc, że będą mogli wrócić do hacjendy, nie waha się pocałować Rafaela. On nie przestaje jednak myśleć tylko o Fernandzie.Zdeterminowana Fernanda wkracza na hacjendę Octavia, by rozpocząć realizację swojego planu i zemścić się na mężczyźnie, który ją skrzywdził. Rafael dowiaduje się, że ​​Fernanda jest w „El Primor” i chce z nią jak najszybciej porozmawiać.


Emisja w czwartek 24 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4842 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page