top of page

"Bezduszna" – Odcinek 3: Martwa za życia

W 3. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda jest zdruzgotana śmiercią Santiaga. Poprzysięga, że sprawcy ich tragedii zapłacą za swoje czyny. Emisja 19 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 3:


Fernanda zapewnia Juanę, że jej dusza odeszła wraz ze śmiercią Santiaga. Octavio rozpoczyna zemstę na Germanie. Julia zapewnia Isabelę, że Rafael jest dla niej idealnym kandydatem na męża. Luis i Juana doradzają Fernandzie, że najlepiej będzie jeśli wróci do swojego rodzinnego miasteczka, aby w ten sposób uniknąć złapania przez ludzi Octavia.


Julia przyłapuje Isabelę na rozmowie z Rigobertem. Mówi mężczyźnie, że powinien znać swoje miejsce. Fernanda wyznaje swojemu ojcu, Calixto, że Santiago został zabity. Fernanda przysięga zemstę mężczyźnie, który zabił jej męża. Zapewnia, że po wszystkim czego doświadczyła nie boi się już nikogo. Calixto mówi Fernandzie, że po ostatnich wydarzeniach stała się zupełnie inną osobą, a gdy patrzy w jej oczy, to tak jakby patrzył na kogoś martwego.Moja jakiś czas. Calixto umiera w ramionach swojej córki.


Emisja w środę 19 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2357 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page