top of page

"Bezduszna" – Odcinek 30: Zbrodnia i kara

W 30. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda zakrada się do sypialni Octavia, gdy ten śpi. Wkróte w hacjendzie rozlega się strzał... Nazajutrz gazety informują o śmierci Octavia. Emisja 25 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 30:


Fernanda odwiedza Rafaela potajemnie w szpitalu, co bardzo go zastanawia. Ona mówi mu, że chciała tylko wiedzieć, jak się czuje, skoro jestjuż dla nich za późno. Po rozmowie z Rafaelem Fernanda wchodzi do sypialni Octavia i celuje w niego z pistoletu.


Następnego dnia ukazują się gazety informujące o śmierci Octavio. Juana pyta Fernandę, co zrobiła. Po zobaczeniu gazet ogłaszających jego śmierć Octavio wpada w furię. Carmelo mówi mu, że jedyną osobą, która może stać za tym wszystkim, jest Fernanda.Octavio konfrontuje się z Fernandą, aby zapytać ją, dlaczego go atakuje. Fernanda odpowiada, że ​​broni tego, co należało do jej męża, a on jej to zabrał.


Emisja w piątek 25 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3699 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page