top of page

"Bezduszna" – Odcinek 31: Wybuch w zakładzie Octavia

W 31. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio uniemożliwia Fernandzie sprzedaż bydła. Cesar podkłada dynamit w pakowalni Octavia. Emisja 28 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 31:


Fernanda przekonuje ranczerów, aby przestali sprzedawać bydło firmie Octavia. Hodowcycy są zdecydowani pojechać na targi bydła do Encino Alto. Octavio zapewnia Rafaela, że ​​Isabela jest dobrą kobietą. César ma gotowy plan zemsty na Octaviu. Candela zapewnia Rosalinę, że już wie, jak usunąć Miriam z ich drogi.


Pachita wyznaje Leticii, że nigdy nie widziała Rafaela tak szczęśliwego, odkąd poznał Fernandę. Julia postanawia zerwać z Octaviem, ale ten całuje ją na siłę i zapewnia, że ​​bardziej mu się podoba, kiedy się opiera. Fernanda pada ofiarą blokady drogowej, która uniemożliwia jej dotarcie do Encino Alto. César przybywa do zakładu pakowania bydła. Rafael widzi, że Julia obraziła jego przyjaciela Rigoberto i prosi ją o przeprosiny.Fernanda przybywa do pakowalni w poszukiwaniu wyjaśnienia, ale przypadkowo staje się świadkiem nieszczęścia.


Emisja w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3366 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page